АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 2 — 8 серпня

ОВЕН (21.03-20.04). Відпочиньте від роботи, вона нікуди від вас не подінеться. Ви багато можете встигнути, зірки приготували для вас енергетичний підйом. Женіть геть свої сумніви, і ви з легкістю здолаєте труднощі в особистому житті.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Якщо ви прагнете набути нових позитивних якостей, підвищити працездатність і стати пунктуальніше, з’явиться шанс це зробити. Сприятливий час для початку зовсім нової, але дуже цікавої роботи.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Не варто боятися починань, вони принесуть впевненість у своїх силах і фінансову стабільність. Але не потрібно й надто різко стартувати, знизьте темп роботи, так ви уникнете напруги, а результати будуть вагомі.

 

РАК (22.06-23.07). Тиждень буде вдалим для завершення справ, що накопичилися, і вирішення проблем. Чим менше ви будете говорити про свої наміри і плани, тим швидше вони здійсняться. Не створюйте конфліктів через дрібниці.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Під впливом оточення ви здатні розгорнути бурхливу діяльність, однак пам’ятайте, що занадто завзята праця загрожує підірвати ваше здоров’я. Так що робіть тільки те, що дійсно потрібно особисто вам.

 

ДІВА (24.08-23.09). Найближчі дні варто присвятити інтенсивній роботі. Тиждень буде сповнений досить значимими подіями як на роботі, так і у вашій власній домівці. Будьте обережні з документами та з кредитними картками.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Події будуть розвиватися в сприятливому для вас напрямку, зненацька можуть виникнути цікаві перспективи в особистому житті. Намагайтеся не відмовляти друзям, якщо, звісно, вам під силу допомогти.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви багато чого можете повернути на свою користь. Усе зараз залежить тільки від ваших зусиль. Успіх практично гарантований — треба тільки відкинути все несуттєве й зосередитися на дійсно важливих справах.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Будьте особливо обережні з інформацією та утримуйтеся від лихослів’я, будь-які ваші вислови можуть бути невірно витлумачені, що вам зашкодить. Затіваючи справи, обирайте абсолютно надійних партнерів.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ходіння по колу завершилося, ви зрушили, нарешті, з мертвої точки. І якщо у вас з’явилися нові, оригінальні ідеї, втілюйте їх у життя. Вдалий час для ділових поїздок, підписання документів про співпрацю.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Постарайтеся не бути надто егоцентричним, озирніться, навколо багато тонких, чуйних і ранимих людей. Будьте коректним в спілкуванні з ними. Робіть іншим тільки те, що прагли б, аби хтось зробив для вас.

 

РИБИ (20.02-20.03). Бажано не поспішати. Вам потрібно розібратися в собі й поставити досяжні цілі. На роботі або в особистому житті у вас може з’явитися серйозний конкурент. Будьте акуратні й завбачливі, ваші позиції можуть похитнутися.