АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 18 — 24 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04). Якщо щось іде не за планом, не варто нервувати. Можливо, так навіть краще. Цілком імовірне здійснення бажань, аби тільки вони мали реальні обриси. Результати вашої діяльності обіцяють бути зримі й вагомі.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Можна впевнено братися до виконання нового, особливо важливого завдання. Навіть і не сумнівайтеся в повному успіху. Пам’ятайте, якщо ви самі себе позитивно не оціните, інші не порятують вас від комплексів.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вдасться з легкістю досягнути цілі, яка ще недавно видавалась недосяжною. Удача сама пливе вам до рук. Може відбутися кардинальна зміна ваших життєвих установок. Ваші ідеї принесуть прибуток.

burinnia

 

РАК (22.06-23.07). Ви можете виправити помилки, допущені у стосунках з близькими людьми. Гарний настрій і позитивні емоції, які ви випромінюєте, притягатимуть до вас, як магніт. Не перевантажуйте себе зайвими турботами.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Гарний період для активної роботи, результат буде прямо пропорційний витраченим зусиллям. Небажано залишатися на самоті. Можна зненацька легко досягнути заповітної мети, головне, щоб вона у вас була.

 

ДІВА (24.08-23.09). Особиста чарівність дозволить налагодити необхідні партнерські стосунки. Колишні заслуги дозволять відкрити досить перспективну справу або отримати підвищення. Імовірні дрібні сварки й розбіжності з друзями.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Побережіть свої сили, надайте оточенню можливість самостійно вирішити свої проблеми. Можливі сприятливі для вас зміни планів у ділових партнерів. Проекти, що було призупинилися, почнуть приносити прибуток.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Намагайтеся використати цей час для різких, але своєчасних і необхідних дій. Вам давно час змінити свою долю. Ви зможете впоратися з важливими справами й зважитися на важливий крок в особистому житті.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваші почуття пройдуть випробування, швидше за все це буде вимушена розлука з кимось дорогим вашому серцю. На роботі прийде успіх, якщо ви докладете зусиль й будете готові до нових викликів.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не намагайтеся боротися з обставинами. Просто пливіть за течією, це — найкраще рішення у ситуації, що склалась. Не плануйте довгострокових справ. У спілкуванні з партнерами переконайтеся, що вас правильно розуміють.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Попри своє красномовство, не забувайте кому й що ви говорите. Інакше є ймовірність зіштовхнутися з ефектом «зіпсованого телефону». У результаті усі заплутаються й залишаться вкрай незадоволені один одним.

 

РИБИ (20.02-20.03). Досить метушливий і сумбурний період. Бажано не починати співпрацю з малознайомими людьми, тим більше, не варто вплутуватися в авантюри, що обіцяють чудові перспективи. Гарні результати дасть спільна творчість.