АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 17 — 23 травня

 

 

 

 

ОВЕН (21.03-20.04). Схоже, що ви самі не знаєте, чого хочете. Не сумнівайтеся в своїх мріях, інакше реалізувати їх буде непросто. Аналізуйте свої помилки і йдіть вперед. В особистому житті можливі розчарування. Але не варто втрачати віру в себе.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не варто боятися несподіванок — навіть якщо станеться щось незаплановане, усе завершиться благополучно. Є шанс отримати підвищення або просто порадувати всіх професійними досягненнями.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви будете в центрі яскравих і цікавих подій. Успіх в професійній сфері принесе вам прибуток і відчуття стабільності. Ситуація складається на вашу користь без особливих ваших зусиль. Особисте життя теж порадує.

 

РАК (22.06-23.07). Будьте уважні до нової інформації та нових людей. Вдалий час для планування майбутнього. Можуть відвідати незвані гості, намагайтеся виявити щедрість і привітність. Не варто щось різко змінювати у своєму житті.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Якщо стримаєте свої амбіції, зможете досягти небувалих успіхів у справах. Прості рішення дозволять досягнути більшого, ніж складні комбінації та інтриги. Бажано розібратися з усіма старими проблемами і справами.

 

ДІВА (24.08-23.09). Будьте щедрі з партнерами. Бажання поділитися професійним досвідом підвищить ваш авторитет. Зростає ризик ухвалити невдале рішення. Незначна помилка може потягнути за собою ланцюг неприємностей.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Насичений і цікавий період. На роботі бажано стримати свої амбіції, почекати з ініціативою, зараз для цього не кращий час. Імовірна довгоочікувана подорож з коханою людиною або з друзями.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). У вас з’явиться маса блискучих можливостей, ви добре заробите й підвищите свій авторитет у професійній сфері. Тільки не створюйте собі зайвих проблем прагненням усе тримати під контролем.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Цей тиждень може виявитися досить плідним, ви зможете переробити масу справ і отримати прибуток. Не виходьте за свою зону відповідальності. Беріть до уваги думку оточення. Вас порадує нова інформація.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви будете завзято штурмувати чергову кар’єрну вершину, звідки вам привітно посміхається пані Фортуна. Ваша працездатність буде на висоті. Зробите практично все, що запланували, і навіть трохи більше.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не варто квапити події та поспішати з висновками. Люди міняються, так що вчорашній суперник може стати партнером і другом. Дипломатичність і вміння спілкуватися з людьми обіцяють вам їх прихильність.

 

РИБИ (20.02-20.03). Очікуються прекрасні результати в різних сферах вашого життя. Тільки не потрібно виявляти зайву активність і й тягти ковдру на себе. Ризикніть почати нову справу, навіть якщо ви не до кінця певні в успіху ваших ідей.