АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 13 — 19 вересня

ОВЕН (21.03-20.04). Купу проблем доведеться розгрібати без сторонньої допомоги. Намагайтеся розібратися з невідкладними справами. Вас порадують зустрічі, успіх у партнерських стосунках. Будьте обережні у висловлюваннях.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Виявляйте стриманість в емоціях, тоді уникнете конфліктів на роботі та у родині. Не плануйте ділових зустрічей. У лютих суперечках і увічливих дискусіях необхідно чути аргументи своїх опонентів.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вас чекає здійснення бажань. Працювати краще за вільним графіком. Вам необхідна гармонійна обстановка, так ви зможете досягти більших успіхів. Якщо перед вами постане перешкода, пам’ятайте, вона переборна.

 

РАК (22.06-23.07). Обставини вимагатимуть від вас зосередженості у вчинках і свіжості в ідеях. Зберігайте душевну рівновагу. Вам просто необхідні нові враження і спілкування. Женіть геть від себе лінь, якщо не хочете упустити свою удачу.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Втома, що накопичилась, може зіграти з вами злий жарт. Якщо ви ще працюєте, то саме час зайнятися паперовими та організаційними справами. Намагайтеся не давати обіцянок, вам буде складно стримати слово.

 

ДІВА (24.08-23.09). Кількість справ усе збільшується, вам може навіть здатися, що всі дні ви проводите в праці без права на відпочинок, їжу та сон. Не переживайте, проблеми вирішаться, якщо ви виявите уважність і зосередженість.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Події, які можуть вплинути на вашу долю, відбудуться й ваше життя зміниться на краще. З’являться чудові ідеї, справа буде за малим — втілити їх у життя. Вас може спіткати розчарування в комусь із близьких.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви зрозумієте, що прийшов час змінити шаблонні погляди і сказати «так» чомусь новому. Досить вагатись, настав час діяти. У вас накопичилось багато проблем, але саме зараз ви зможете їх вирішити найефективніше.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Не час для прояву особистих ініціатив, краще плисти за течією і бути частиною колективу. Стануть у нагоді зосередженість і максимальна відповідальність за вирішення проблем, що накопичувались місяцями.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Озбройтеся терпінням. Не провокуйте конфліктних ситуацій в колективі, уникайте контактів з незнайомцями. Ваші ідеї сподобаються, авторитет зросте. Намагайтеся максимально закрити персональну інформацію.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Деякі з ваших планів під загрозою, але це не привід впадати у відчай, на їхньому місці з’являться більш реалістичні цілі. Будуть успішними ділові переговори, не упускайте шансу зав’язати нові корисні знайомства.

 

РИБИ (20.02-20.03). Будь-яка ваша ініціатива буде затребувана, зацікавлять навіть фантастичні ваші ідеї. Вдалий час для нових знайомств. Завзята праця буде оцінена по заслугах, можете розраховувати на солідний прибуток.