Джоді Комер, Аарон Тейлор-Джонсон і Рейф Файнз зіграють головні ролі у фільмі «28 років потому» режисера Денні Бойла та студії Sony Pictures, пише Deadline.
Фільм стане продовженням відомого зомбі-горору «28 днів потому».
Творці фільму демонструють серйозність своїх намірів залучаючи зірок, замість того, щоб йти шляхом залучення менш відомих акторів, як було у двох попередніх частинах.
Таким чином, вже ухвалено рішення, що у фільмі під назвою «28 років потому» зніматимуться Аарон Тейлор-Джонсон («Пипець»), Джоді Комер («Вбиваючи Єву») та Рейф Файнз («Гаррі Поттер»).
Деталі сюжету та дата виходу фільму поки що тримаються в секреті. Режисерський пост займе Денні Бойл, сценарій написав Алекс Ґарленд. Обидва виступлять продюсерами разом з Кілліаном Мерфі, який зіграв у фільмі «28 днів потому».
Нагадаємо, у британському постапокаліптичному фільмі режисера Денні Бойла «28 днів потому», що вийшов у 2002 році, розповідається про велокур’єра (якого грає Кілліан Мерфі), який виходить з коми й виявляє, що світ наповнений зомбі після спалаху вірусу. Картина зібрала у прокаті понад 82 мільйони доларів, у 2007 році вийшов сиквел «28 тижнів потому».
І ось тепер шанувальники горору з нетерпінням чекають на третій фільм.
Ще читайте Кінозірка Енн Гетевей розповіла про кастинги з поцілунками у 2000-х роках.
