Яке підживлення малини збільшить урожай у 2 рази.

Малину підгодовують у період дозрівання плодів, щоб підвищити врожайність, покращити смак та якість ягід. Регулярне внесення добрив зводить до мінімуму ризик зараження чагарників і загалом покращує їхнє здоров’я.

У другій половині червня – на початку липня малина активно плодоносить. Але потім слідує не менш важливий період, який припадає на другу частину літа. У цей момент відбувається формування зав’язі, яка піде в бурхливе зростання наступної весни. Тому в літній період рослини рекомендують підгодувати щонайменше двічі.

Перше підживлення проводять наприкінці червня – на початку липня. Воно цінується тим, що ягоди будуть ароматнішими і солодкими. Чагарники підгодовують коров’яком, гноєм  або курячим послідом.

Вдруге добрива вносять у серпні, викопавши борозенки глибиною 20 см вздовж рядів малини та не ближче 30 см від кущів. Кладуть калійну сіль (40 г) і суперфосфат (60 г). Таке дозування потребує  один кущ малини. З цього моменту починається підготовка до наступного сезону, який також порадує дбайливих господарів  солідним урожаєм ягід.