Як прийом душу сприяє очищенню артерій .

Прийом душу може у деяких випадках приносити істотну користь для здоров’я серцево-судинної системи, захищати артерії від небезпечних накопичень холестерину, стверджує фармацевт Хуссейн Абде.

Закупорка артерій є одним з сумнозвісних наслідків високого рівня холестерину, який призводить до серйозних ускладнень, потенційно небезпечних для життя. Але існують способи боротьби з підвищеним холестерином, і один з них — це прийом душу. Фармацевт Хуссейн Абде висловив думку про те, що «прийом більш прохолодного душу у певний час дня може допомогти запобігти або повернути назад холестеринове засмічення кровоносних артерій».

Фахівець зауважив: останнім часом з’являється дедалі більше доказів того, що прохолодний душ вранці  активізується кровотік і поліпшується кровопостачання органів. Усе це позитивно позначається на серці, допомагає прочищати артерії від надлишків холестерину.

Крім того прохолодний душ може допомагати знижувати кількість шкідливого жиру у організмі. Під впливом прохолодної води тіло починає інтенсивніше використовувати  жир, щоб зігрітися — цей процес сприяє тому, що скорочуються його відкладення. Кінцевим результатом може бути теж зниження рівня холестерину.