Від кохання до ненависті: 12 звичок, які можуть зруйнувати найщасливіші стосунки.

Щасливі стосунки — це складна робота, яка потребує чималих зусиль з обох боків. Багато чоловіків і жінок готові піти на будь-які жертви, аби зберегти ідилію у своєму союзі. Проте часом партнери, не розуміючи того, «вбивають» всю гармонію. Розповідаємо, яких, на око безневинних, звичок краще позбутися, щоб врятувати стосунки.

Принижувати партнера на публіці.

Можливо, наодинці ви з партнером від душі посмієтеся з нової невдалої стрижки або дурного вчинку. Однак у компанії друзів, і тим більше малознайомих людей, подібні теми краще не обговорювати. Після публічного висміювання вам навряд чи пощастить повернути довіру своєї половини.

Постійно розмовляти по телефону з іншими

Залежність від смартфонів та соціальних мереж – епідемія нашого часу. Буває, коли неможливо проігнорувати послання близьких або робочі дзвінки. Однак якщо ви переглядаєте стрічку в Інстаграмі або відповідаєте на електронні листи колег прямо під час бесіди з партнером, ви посилаєте йому сигнал про те, що у вас у житті зовсім інші пріоритети.

Нагадувати про кожен «прокол»

Навіть найбільш гармонійні на вигляд пари іноді сваряться через дрібниці. Найкращий варіант — максимально швидко вибачити партнера та стерти з пам’яті конфлікт. Насправді багато пар ведуть рахунок «мінусів» та «проколів» один одного і, принагідно, дорікають цим. Чи можна таке довго терпіти?

Стримувати образи

Накопичені гнів і негатив, які так і не вийшли назовні, закінчуються пасивно-агресивною манерою спілкування з партнером. Вирішити проблеми, не розриваючи стосунки, цілком реально — необхідно відверто обговорити з партнером, що конкретно завдало вам душевної рани.

Критикувати родичів коханого

На жаль, далеко не всім вдається порозумітися з рідними обранців. Багато матерів вважають, що пасії їхніх синів недостатньо для них хороші. А дівчата, у свою чергу, сприймають батьків своїх партнерів як ворогів. У такій ситуації краще триматися максимально дипломатично, адже кровні зв’язки — найсильніші.

Не виявляти увагу

Якщо ваш партнер дорогий вам, то ви неусвідомлено будете дарувати йому приємні емоції та демонструвати своє кохання. Іноді достатньо лише зварити смачну каву на сніданок, приготувати романтичну вечерю або організувати невеликий сюрприз, щоб зайвий раз нагадати про свої почуття.

Намагатися змінити обранця

Хоч би як нам хотілося, але ідеальних людей не існує. Немає сенсу вимагати чогось надприродного від свого партнера та очікувати, що заради вас він відмовиться від своїх звичок. Сподіватися, що флегматичний комп’ютерний майстер одного ранку раптом прокинеться брутальним мачо, не варто.

Влаштовувати сцени ревнощів

Ревнощі — деструктивне почуття, знайоме практично кожній людині. Необхідно пам’ятати, що ваша половина має своє життя, особистий простір. Якщо у вас виникли підозри в невірності, краще обговорити цю тему тет-а-тет — публічні сцени ще нікому не допомагали вирішити проблему.

Стежити за кожним кроком другої половини

Не секрет, що гармонійні стосунки грунтуються на взаємній довірі. Якщо ви контролюватимете кожен крок коханої людини, ваші почуття ні на йоту не стануть міцнішими. Найімовірніше, партнера образить ваша нездорова цікавість, коли він помітить, як ви читаєте його повідомлення або електронну пошту.