Теми, які не варто обговорювати з подругами.

Її друга половина зраджує. Якщо ви побачили благовірного своєї подруги на сайті знайомств або під час особистої зустрічі на побаченні з незнайомкою, говорити подрузі все ж таки не варто. І справа не у тому, що ви зраджуєте подругу.

По-перше, ви можете не знати усієї ситуації до кінця, а руйнівний механізм буде вже активований. По-друге, подруга може про це здогадуватися, але ось впускати випадкового спостерігача (навіть і у ролі подруги) у свої відносини не планувала.

По-третє, саме ви станете поганим вісником, а отже, негатив через зраду буде проектуватися саме на вас.

Ваша зрада. Усе тече, усе змінюється. Сьогодні ви товаришуєте, а завтра одна від одної віддалилися. У складних ситуаціях люди поводяться непередбачувано. Ви можете міряти людей по собі і думати, що таємниця настільки ж важлива для інших, як і для вас, однак це ілюзія. Такі речі краще тримати у таємниці навіть від подруг.

Чужі таємниці. Зустрічі з подругами нерідко супроводжуються новинами про спільних знайомих. Якщо вам довірили таємницю, тримайте її у собі, навіть якщо дуже хочеться нею поділитися. Саме тому інформація і є таємницею, оскільки має залишитися лише між вами.

burinnia

Фінансові питання. Якщо одна з подружок має більший дохід і може дозволити собі більше, то це досить ревно сприймається іншою. Тому розмови про придбані речі, оплачений відпочинок, придбання нових ґаджетів можуть служити приводом для віддалення і зменшення кількості зустрічей.