Способи, які змусять чоловіка більше заробляти.

Цей матеріал – виключно для жінок, які не знають, як примусити чоловіка більше заробляти або заробляти хоч щось. Адже чоловіки бувають різними — хтось працює дні і ночі, а хтось сидить цілими днями біля комп’ютера або лежить на дивані чи розважається з друзями. Шляхи вирішення цієї проблеми, стверджують психологи, є. Якісь із них є м’якшими, якісь жорсткішими. Вирішуйте самі, який метод більше підходить для вас і вашого чоловіка.

Позбавте його комфорту

Чоловік зміниться тільки в тому разі, якщо в його житті щось зміниться, причому не на краще. Якщо він зручно влаштувався, то потрібно зробити так, щоб жити як він звик, він вже не зміг.

Наприклад, можна сказати, що грошей на їжу не вистачає, тому їсти будете ви, а він нехай шукає способи заробити на харчування. Те ж саме може стосуватися чоловіків, які заробляють, але мало. Ви можете сказати, що у відпустку їдете тільки ви, а йому на квиток або путівку грошей немає, а в борги влазити ви не хочете. Згідно з опитуваннями, така методика більш ніж в половині випадків працює. Так, вона жорстка і вимагає від жінки впевненості і безстрашності, а також перегляду своєї жалісливої поведінки.

Допоможіть поставити нову мету

Чоловіки, які не хочуть працювати, можуть просто не мати якоїсь амбітної мети. Коли в людини немає ніякої мети, то вона і робити нічого не хоче. У неї немає мотивації. Цю мотивацію потрібно простимулювати. Наприклад можна повторювати своєму чоловікові, що він гідний кращої роботи або кращого майбутнього. Говорити йому, що він талановитий і розумний, але безцільно втрачає час.

У такому випадку можна навіть спробувати знайти йому роботу, а потім запропонувати її.

Дозвольте чоловікові бути чоловіком

Дуже часто відбувається наступне: жінка починає звільняти чоловіка від якихось справ і турбот, звалюючи ці турботи на себе. Згодом чоловік починає розуміти, що йому зовсім не обов’язково працювати і щось робити. Він прекрасно розуміє, що за нього все і так зробить його друга половинка. Вона командує, вирішує проблеми, складає список того, що потрібно зробити. Словом, така жінка бере на себе роль чоловіка у стосунках.

Якщо ви хочете, щоб «маленький хлопчик» став знову чоловіком, припиніть бути йому мамою. Частіше включайте режим «маленької дівчинки», просячи його про допомогу. Він відчує себе чоловіком, піде на роботу і захоче заробляти більше.