Сигнали від Всесвіту, про те, що на вас чекають зміни у житті

Людське життя являє собою низку білих і чорних смуг. Люди, які незадоволені своїм настроєм, положенням і подіями, повинні звернути увагу на сигнали, які надсилає Всесвіт. Досі серед науковців немає розуміння, що собою являє Всесвіт. Але люди вже навчилися  розуміти знаки, що він надсилає.

Добре на самоті. Багато людей бояться залишитися сам на сам з собою, вважаючи, що людина повинна постійно оточувати себе людьми і спілкуванням, але це не так. Люди, які зрозуміли, що їм добре бути самотніми і перебувати постійно на самоті, повинні розуміти, що незабаром їх життя зміниться.

Нове оточення. Головною ознакою майбутніх змін є зникнення з життя людей, які завжди були поруч, і поява нових знайомств. Таким сигналом може бути і зустріч людини, яку не бачили багато років.

Поява тривоги. Часто трапляється таке, що у житті може бути все гаразд, але на душі дуже тривожно. Людина може мати гарну роботу, турботливу кохану людину, але при цьому її завжди не полишає думка про те, що щось не так. Поява тривоги без приводу є сигналом майбутніх змін.

Гостра реакція на звичні речі. Сильне роздратування можуть викликати нові обов’язки на роботі.   Або  ваша друга половинка також раптово може викликати роздратування і злість.  Це є ознакою того, що незабаром відбудуться кардинальні зміни, але поки душа не може зрозуміти і прийняти сенс усього, що відбувається навколо.

Часті повторення.  Людина може постійно натрапляти на одну й ту ж саму рекламу, зустрічати одну й ту ж саму людину, або ж думати про щось одне й теж. Усе це так само не є випадковістю. За усім цим стоїть Всесвіт, який говорить про те, що почався час серйозних змін.

Часто трапляється таке, що Всесвіт надсилає сигнали щодня, немає такого дня, коли людина не зустрічає жодних підказок. Щоб розуміти усі сигнали, потрібно розвивати свою інтуїцію і увагу.