Що скаже про вас поза в якій ви спите?

Вірите чи ні, але й поза, в якій ви щовечора засинаєте, дуже багато розповісти про кожного з нас.

У позі ембріона. Най­більш поширена . Цікаве спо­стереження — такій позі віддають перевагу вдвічі більше жінок, аніж чоловіків. Соньки, які регулярно заси­нають саме так, на перший погляд здаються власника­ми жорсткого характеру. Але коли ви пізнаєте їх ближче, то помічаєте, що це доволі чутливі й добродушні люди.

Порада: якщо в любите­лях цієї пози ви впізнали і себе, то для кращого і здо­ровішого сну рекомендуєть­ся класти між колін подушку, хоча б маленьку. Це знизить напругу у м’язах та спині.

Солдатиком. Ви спите на спині, рівненько, склав­ши руки вздовж тіла? Тоді ви стримані, спокійні, але вимогливі до себе та інших. Зауважте, регулярне спання у такій позі може призвес­ти до виникнення проблеми хропіння.

Порада: «солдатикам» варто подбати в першу чер­гу про матрац. Обирайте моделі жорсткі чи хоча б із середнім рівнем жорсткості.

burinnia

Вільне падіння. Нео­дмінно на животі, з повер­нутою набік головою, а в обіймах — улюблена подуш­ка. Впізнаєте себе? Кому­нікабельного екстраверта, людину відверту, але все ж дещо вразливу — критику ви не дуже полюбляєте. Рішен­ня приймаєте швидко, але стресових ситуацій намага­єтеся уникати.

Порада: не найздоровіша поза, тому що в ній м’язи шиї не відпочивають, але якщо в іншій вам не спиться, тоді обирайте максимально низьку подушку. Чи підкла­дайте подушку ще й під жи­віт — однією не обійтися.

Зіркою. «Зірки» сплять на спині, розкинувши руки навколо подушки. Теж так робите? Тоді ви з тих, хто завжди готовий допомогти,

вислухати і просто бути гар­ним другом. Парадоксаль­но, але «зірки» — інтроверти і не люблять бути в центрі уваги. Але, як і «солдатики», з часом можуть почати по­хропувати…

Порада: спеціалісти ра­дять під коліна класти по­душку. Причина все та ж — уникнення перенапруження у м’язах.

Горілиць. Спите на спи­ні, заклавши руки за голову чи подушку, — вітаємо, ви здебільшого людина опти­містична й безтурботна і, що б не трапилося, по життю йдете з усмішкою. Друзі для вас — пріоритет номер один. Такі люди мають великі очі­кування від життя.

Порада: просто насоло­джуйтеся життям… і сном! Вам потрібна низька, не дуже м’яка по­душка для спеціальної під­тримки шиї, тому що хребет повинен бути у природному положенні.