Програма телемовлення на 14- 20.02.22

14.02.22 Понеділок

6:00:00 Тиждень на Суспільному
6:40:00 Ранок на Суспільному.
7:15:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
7:20:00 Ранок на Суспільному.
8.15.00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
8:20:00 Ранок на Суспільному.
9:15:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
9:25:00 Т/с «Комісар Алекс»
11:40:00 А хто навчить бабусю?
11:45:00 Роздивись
12:00:00 Візуальний код
12.30:00 Умандрували :за Харковом
13:00:00 Новини UA Черкаси
13:05:00 Телевізійний серіал «Снігопад»
13:30:00 Ок,я тобі поясню
13.35.00 Веселі саморобки
13:40:00 М/с «Пінгвиня Пороро»
14:20:00 Мультфільми
15.00.00 Новини UA Черкаси
15:05:00 Древо
15.20.00 «Баба Єлька». Експедиція на піч
15:45:00 А хто навчить бабусю?
16.00:00 Прем*єра. Д/ф «»Праця, втрата, досвід:(пост)індустріальні біографії міста «ЗА
17.00.00 Новини UA Черкаси
17:15:00 Маршрутом змін
17.30.00 Радянський бруталізм
18:05:00 Продам роботу.Дорого
19:00:00 Новини UA:Черкаси
19:20:00 Сьогодні.Головне  UA:Черкаси
19:50:00 Шерифи для нових громад
20:00:00 Новини сусідів. Вінничина
20:20:00 Земля, наближена до неба
20:40:00 Новини UA:Черкаси
21:00:00 Телесеріал «Комісар Алекс»
21:45:00 Сильні
22:00:00 Новини UA:Черкаси
22:20:00 Сьогодні.Головне  UA:Черкаси
23.00:00 Новини ( (UA: ПЕРШИЙ)
23:30:00 Незвідана Україна
23:45:00 Недалечко
00:00:00 Худ фільм «Страчені світанки»
01.30.00 Д/ф  «Сильні»
02.00.00 Земля наближена до неба
02:20:00 #ВУКРАЇНІ
02:45:00 Курс інфогігієни «Як не стати овочем»
03:00:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
03:25:00 Правдоборці
03.35.00 Розсекречена історія
04:30:00 Культ особистості
04:45:00 Лайфхак українською
05:00:00 Енеїда

 

 

 

15.02.22. Вівторок

burinnia

6:00:00 Новини (з ЮА Першого)
6:40:00 Ранок на Суспільному.
7:15:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
7:20:00 Ранок на Суспільному.
8.15.00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
8:20:00 Ранок на Суспільному.
9:15:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
9:25:00 Художній серіал «Комісар Алекс»
11.45.00 Роздивись
12:00:00 Візуальний код
12.30:00 Умандрували :за Харковом
13:00:00 Новини UA Черкаси
13:05:00 Телевізійний серіал «Снігопад»
13:30:00 Ок,я тобі поясню
13:35:00 Веселі саморобки
13.40.00 М/с «Пінгвиня Пороро»
14:20:00 Мультфільми
15.00.00 Новини UA Черкаси
15.05.00 Сковорода.Гастробайки
15:20:00 Країна пісень
15:45:00 А хто навчить бабусю?
16:00:00 Невідомі Карпати
16:15:00 Телевізійний серіал «Комісар Алекс»
17:00:00 Новини UA:Черкаси
17:15:00 Маршрутом змін
17:30:00 Я вдома
18:05:00 100 років ізоляції
19:00:00 Новини UA:Черкаси
19:20:00 Сьогодні.Головне  UA:Черкаси
19.50.00 Шерифи для нових громад
20.00.00 Новини сусідів. Житомирщина
20.20.00 Народжені рікою
20.40.00 Новини UA:Черкаси
21:00:00 Покоління «Золотої алеї»
22:00:00 Новини UA:Черкаси
22:20:00 Сьогодні.Головне  UA:Черкаси
23:00:00 Новини ( (UA: ПЕРШИЙ
23.35.00 Шерифи для нових громад
23:45:00 Недалечко
00:00:00 Док фільм «Печерні»
00:50:00 Док фільм «У кралі коралі»
01:30:00 Д/с  «»Сильні»
02:00:00 Земля наближена до неба
02.20.00 #ВУКРАЇНІ
02.45.00 Курс інфогігієни «Як не стати овочем»
03.00.00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
03:35:00 Розсекречена історія
04.30:00 Культ особистості
04:45:00 Лайфхак українською
05:00:00 Енеїда

 

 

 

 

 

16.02.22.  Середа 

 

6:00:00 Новини (з ЮА Першого)
6:40:00 Ранок на Суспільному.
7:15:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
7:20:00 Ранок на Суспільному.
8.15.00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
8:20:00 Ранок на Суспільному.
9:15:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
9:25:00 Телесеріал «Комісар Алекс»
11:45:00 Роздивись
12:00:00 Візуальний код
12.30:00 Умандрували :за Харковом
13:00:00 Новини UA Черкаси
13:05:00 Телевізійний серіал «Снігопад»
13:30:00 Ок,я тобі поясню
13:35:00 Веселі саморобки
13.40.00 М/с «Пінгвиня Пороро»
14:20:00 Мультфільми
15.00.00 Новини UA Черкаси
15.10.00 Історії (не)забутих сіл Тернопільщини
15.20.00 Країна пісень
15:45:00 А хто навчить бабусю?
16:00:00 Невідомі Карпати
16.15.00 Телевізійний серіал «Комісар Алекс»
17:00:00 Новини UA:Черкаси
17:15:00 Маршрутом змін
17:30:00 Умандрували за Харковом
18:05:00 Покоління «Золотої алеї»
19:00:00 Новини UA:Черкаси
19:20:00 Сьогодні.Головне  UA:Черкаси
19:50:00 Курс інфогігієни «Як не стати овочем»
20.00.00 Новини сусідів. Чернігів
20.20.00 Народжені рікою
20:40:00 Новини UA:Черкаси
21:00:00 Торговці мріями
22:00:00 Новини UA:Черкаси
22:20:00 Сьогодні.Головне  UA:Черкаси
23:00:00 Новини ( (UA: ПЕРШИЙ)
23:35:00 Правдоборці
23.45.00 Шукачі пригод
00:00:00 Док фільм «Двоколісні історії»
00:50:00 Сільське кіно Владислава Чабанюка
01:30:00 Д/ф  «»Між життям та смертю»
02.00.00 Земля, наближена до неба
02:20:00 #ВУКРАЇНІ
02:45:00 Курс інфогігієни «Як не стати овочем»
03:00:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
03:35:00 Розсекречена історія
04.30.00 Культ особистості
04:45:00 Лайфхак українською
05:00:00 Енеїда

 

 

 

 

 

 

 

17.02.22.  Четвер

6:00:00 Новини (з ЮА Першого)
6:25:00 Правдоборці
6:40:00 Ранок на Суспільному.
7:15:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
7:20:00 Ранок на Суспільному.
8.15.00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
8:20:00 Ранок на Суспільному.
9:15:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
9:25:00 Телесеріал «Комісар Алекс»
11:40:00 А хто навчить бабусю,
11:45:00 Роздивись
12.00:00 Візуальний код
12:30:00 Шукачі пригод
13.00.00 Новини UA:Черкаси
13.05.00 Телевізійний серіал «Снігопад»
13:30:00 Ок,я тобі поясню
13:35:00 Веселі саморобки
13.40.00 М/с «Пінгвиня Пороро»
14:20:00 Мультфільми
15:00:00 Новини UA:Черкаси
15:05.00 Мистецтво жити
15:20:00 Країна пісень
15:45:00 Вчитель
16:00:00 Недалечко
16:15:00 Телесеріал «Комісар Алекс»
17:00:00 Новини UA:Черкаси
17:15:00 Маршрутом змін
17:30:00 Радянський бруталізм
18:05:00 Помилка 83
19:00:00 Новини UA:Черкаси
19:20:00 Сьогодні.Головне  UA:Черкаси
19:50:00 Курс інфогігієни «Як не стати овочем»
20:00:00 Новини сусідів.Буковина
20.20.00 Народжені рікою
20:40:00 Новини UA:Черкаси
21:00:00 Правдоборці
21:10:00 Схеми. Корупція в деталях
21:45:00 Курс інфогігієни «Як не стати овочем»
21:50:00 StopFakeNews
22:00:00 Новини UA:Черкаси
22:20:00 Сьогодні.Головне  UA:Черкаси
23:00:00 Новини ( (UA: ПЕРШИЙ
23.35.00 Шерифи для нових громад
23:45:00 Шукачі пригод
00.00:00 Док фільм «Веронські скарби»
01:00:00 Док фільм «Між життям та смертю»
01:30:00 Д/с «Сильні»
02.00.00 Земля, наближена до неба
02:20:00 #ВУКРАЇНІ
02:45:00 Курс інфогігієни «Як не стати овочем»
03:00:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
03.35.00 Док передача «Л.Лук*яненко.Йти за совістю.»
04:00:00 Док фільм «О Шевченко.Як на сповіді»
04:30:00 Край пригод
04:45:00 Лайфхак українською
05:00:00 Енеїда
05:30:00 Візуальний код

 

18.02.22 П’ятниця

6:00:00 Новини (з ЮА Першого)
6:40:00 Ранок на Суспільному.
7:15:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
7:20:00 Ранок на Суспільному.
8.15.00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
8:20:00 Ранок на Суспільному.
9:15:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ)
9:25:00 Телесеріал «Комісар Алекс»
11:40:00 А хто навчить бабусю?
11:45:00 Роздивись
12:00:00 Візуальний код
12.30:00 Шукачі пригод
13.00.00 Новини UA:Черкаси
13:05:00 Телевізійний серіал «Снігопад»
13:30:00 Ок,я тобі поясню
13:35:00 Веселі саморобки
13.40.00 М/с «Пінгвиня Пороро»
14:20:00 Мультфільми
15:00:00 Новини UA:Черкаси
15:05:00 Глушина на кордоні
15:20:00 Країна пісень
15.45.00 Вчитель
16:00:00 Недалечко
16:15:00 Телесеріал «Комісар Алекс»
17:00:00 Новини UA:Черкаси
17:15:00 Маршрутом змін
17:30:00 Артефакти.
18:05:00 Торговці мріями
19:00:00 Новини UA:Черкаси
19:20:00 Сьогодні.Головне  UA:Черкаси
19:50:00 Курс інфогігієни «Як не стати овочем»
20:00:00 Новини сусідів. Волинь
20.20.00 Земля, наближена до неба
20:40:00 Новини UA:Черкаси
21.00.00 Пап-джаз-фест  2ч
22:00:00 Новини UA:Черкаси
22:20:00 Сьогодні.Головне  UA:Черкаси
23:00:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ
23.35.00 Небезпечна зона
23.45.00 Шукачі пригод
00:00:00 Худ фільм «Вавілон 20»
01:35:00 Древо
02:00:00 Торговці мріями
03:00:00 Новини (UA: ПЕРШИЙ
03:35:00 Стоп фейк
03.45.00 Жінки і цифри
04:05:00 Де є бої,там є герої
04:50:00 Край пригод
05.15.00 Лайфхак українською
05.30.00 Енеїда

 

 

 

 

 

19.02.22.          Субота

6:00:00 Веселі саморобки
6.05.00 Мультфільми
6:30:00 М/с «Пінгвиня Пороро»
7:15:00 Новини (з ЮА Першого)
7:25:00 «Шо? Як? «
7:40:00 Ок, я тобі поясню англійську
7:45:00 Ок, я тобі поясню
7:55:00 Лайфхак українською
8.00.00 Ранок на Суспільному.Дайджест
8:15:00 Новини (з ЮА Першого)
8:25:00 Ранок на Суспільному.Дайджест
8:40:00 Візуальний код
9:15:00 Новини (з ЮА Першого)
9:25:00 Відтінки України
9:50:00 Енеїда
10.20.00 Мистецтво жити
10:30:00 Глушина на кордоні
10:45:00 Прем*єра: А хто навчить бабусю?»
11.00.00 Сковорода. Гастробайки
11.15.00 Прем*єра:Історія
11.25.00 Невідомі Карпати
11.45.00 Народжені рікою
12.00.00 Умандрували :за Харковом
12:25:00 Вчитель
12:40:00 ЗміниТи
13:00:00 Док фільм «Двоколісні історії»
13:55:00 Док цикл «Дива Китаю»
14:50:00 Телесеріал «Країна див»
17:00:00 Гендерні окуляри
17:15:00 Д/ф»Між життям та смертю»
17:45:00 Маршрутом змін
18:10:00 Курс інфогігієни «Як не стати овочем»
18:30:00 #ВУКРАЇНІ
19.00.00 Голоси Донбасу
19:15:00 Док серіал «Сильні»
19:30:00 Правдоборці
19:35:00 Еко люди
19:40:00 Кримське питання
21:00:00 Суспільно-політичне ток-шоу «Зворотний відлік»
22.45.00 Діагноз:вільні
23:00:00 Новини ( (UA: ПЕРШИЙ)
23:30:00 Д/ф»Між життям та смертю»
00:00:00 Док вистава «Іду за вас»
02:00:00 Суспільно-політичне ток-шоу «Зворотний відлік»
03.45.00 Новини (UA: ПЕРШИЙ
04:10:00 Док фільм «Док на прийомі»
05:05:00 Д/ф  «»Між життям та смертю»
05:30:00 Док серіал «Сильні»
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.02.22           Неділя

6:00:00 Піщана казка  
6:15:00 Мультфільми  
6:30:00 Піщана казка  
6:40:00 Мультфільми  
7:15:00 Новини  (UA: ПЕРШИЙ)  
7:25:00 Піщана казка  
7:40:00 Ок, я тобі поясню  
8:00:00 Ранок на Суспільному.Дайджест  
8:15:00 Новини  (UA: ПЕРШИЙ)  
8:25:00 Ранок на Суспільному.Дайджест  
8:40:00 Відтінки України  
9:15:00 Новини  (UA: ПЕРШИЙ)  
9:25:00 Культ особистості  
9:40:00 Наділені добром  
9:50:00 Мистецтво жити  
10.10.00 Історії (не)забутих сіл Тернопільщини  
10:30:00 Люди є  
10:45:00 Прем*єра. Край пригод  
11:00:00 Артефакти  
11.25.00 Глушина  на кордоні  
11:45:00 Незвідана Україна  
12.00.00 Хвилина мовчання  
12.01.00 Док фільм «Покоління (без війни)»  
12:55:00 Сильні  
13.10.00 Прем*єра.Д/ф «Василь Стефаник. Нове-ли-ли-с-ти-сни »  ЗА  
14:00:00 Вчитель  
14:15:00 Незвідана Україна  
14:35:00 Док цикл «Дикий світ»  
15:30:00 Сильні  
15:40:00 Д/ф  «»Між життям та смертю»  
16:10:00 Документальна передача «Генерація Майдану. Рік революції та війни»  
17:30:00 Док фільм «Покоління (без війни)»  
18.30.00 #ВУКРАЇНІ  
19:00:00 Правдоборці  
19:15:00 Прем*єра:Переможці  
19:35:00 Еко люди  
19:40:00 Кримське питання  
21:00:00 За покликом серця  
21:15:00 Діагноз: вільні  
21:30:00 Обличчя  
22:05:00 Майдан.Шість літер нашої свободи  
23:00:00 Тиждень на суспільному ( (UA: ПЕРШИЙ)  
23:50:00 Курс інфогігієни «Як не стати овочем»  
00.00.00 Спецпроект «Майдан гідності»  
00:55:00 Док фільм «Покоління (без війни)»  
02:00:00 Д/ф  «»Між життям та смертю»  
02:25:00 Д/ф «»Праця, втрата, досвід:(пост)індустріальні біографії міста «  
03.45.00 Радянський бруталізм  
04:10:00 Артефакти  
04.40.00 Обличчя  
05:15:00 Лайфхак українською  
05:30:00 Вчитель  
05:40:00 Тиждень на Суспільному