Поради зцілителів.

Трави для лікування печінки

При хворобах печінки змішайте порівну подрібнені засушені м’яту, ромашку, деревій і кору крушини. 1 столову ложку збору слід залити 200 мл окропу й 30 хви­лин настояти у закритому кришкою посуді.

Процідивши, п’ють теплим по 100 мл вранці (за 20 хвилин до сніданку) і ввечері (за 20 хвилин до вечері). Курс лікування — три тижні. Повторіть його через такий же проміжок часу.

 

Гіпертонік? Їжте гарбуз!

За підвищеного тиску ми зазвичай вживаємо таблетки. Однак допоможуть у цьому випадку гарбузи. Протягом дня слід з’їсти 600-700 г запеченого м’якуша згаданих овочів.

 

Горіхова настоянка для травлення.

Якщо погіршене травлення, стане у пригоді така настоянка. Півлітрову банку на третину заповніть перетинками і молодою шкіркою (жовто­го кольору) ядер волоських горіхів. За­ливши горілкою по вінця, слід герметич­но закрити посуд. Після двотижневого витримування у темному теплому місці процідіть. П’ють по столовій ложці чоти­ри рази на день (за 15 хвилин до їди). Не зловживати!

 

Від бронхіту — вино та алое

При бронхіті допоможе червоне вино (краще брати «Кагор»). У півлітрову пляшку згаданого напою покладіть 100 г подрібнених листочків алое. Посуд слід герметично закрити і чотири дні тримати у темному, але теплому місці.

Не проціджуючи, вживайте по одній десертній ложці три рази на день (за 15- 20 хвилин до їди).