Нізащо не робіть цього, коли у вас вдома гості!

Чимало людей навіть не замислюються про те, як правильно приймати гостей – а тим часом  існує багато народних  прикмет щодо цього.

Перше, що потрібно запам’ятати, коли приймаєте гостей – ніколи не сідайте скраю стола. Господар має сідати в центрі столу, аби показати свою гостинність та повагу до гостей. Також не варто виходити з-за столу, поки гості не доїдять – це може виявитися неповагою до гостей..

Ще одне важливе правило – ніколи не пропонуйте гостям їжу, яка вам самим не подобається. Вірять також, що потрібно ставити на стіл найкраще, що є у домі – тоді ці багатства повернуться до вас сторицею.

Не варто при гостях виносити для миття порожній посуд: це начебто притягує багато неприємностей. На столі порожній посуд теж не залишають. Традиції пов’язують порожній посуд із бідністю. Його просто можна прибрати в інший куток кімнати.

Якщо за вікном панує негода, не можна випроваджувати гостей. Особливо уважними варто бути, якщо ви чуєте, як гуде вітер – якщо хтось з гостей вийде у таку погоду надвір, в дім потрапить негода, нещастя та сварки.

Вірили також, що натякати на закінчення гостини  гостям узагалі не можна – така відсутність гостинності може обернутися надзвичайно неприємними наслідками