Кілька способів придушити сморід у вуличному туалеті.

Є проблема: туалет у дворі  неприємно пахне. Особливо в спеку. Ми пропонуємо варіанти, що з цим робити. Зібравши народний досвід, почитавши поради та коментарі, вирішили поділитися напрацюваннями і з вами.

Не варто думати, що перераховані тут способи — панацея. Якщо яма роками  не обслуговувалася,  простіше її або почистити, або викопати нову. Але якщо все не занадто запущено, пробуйте наступне.

Кропива. Беріть в помічники звичайну кропиву, яка росте під парканом і в інших тінистих місцях. Два зайці вб’єте: і від кропиви позбудетеся, і від запаху.   В яму киньте і в самій кабінці можете розкласти.

Томатне бадилля.  Як би це не дивно звучало — але томатне бадилля прекрасно рятує від ароматів   туалету. Теж накидайте і в яму, і в сам кабінет. Кажуть що від бадилля навіть мухам несолодко, личинки не розвиваються, що вже про аміак говорити. Загалом, кидайте — не пожалкуєте.

Як позбутися від запаху за допомогою тирси. Деякі господарі кидають в яму тирсу. Запах після неї якщо і є, то незначний.

Котячий наповнювач. Так-так саме той наповнювач, який ми використовуємо для котячого туалету — засипаєте і аромати зникають.

Біопрепарат. Якщо народні засоби вам не до душі — використовуйте біопрепарати, які досить ефективні. Працюють швидко, запахи усувають добре. На ринку їх зараз багато різних — тож обирайте ті, в яких концентрація бактерій більша і не забувайте, що термін дії бактерій — близько місяця, тому треба щомісяця засипати у яму нові.