Фрази, які не варто говорити про себе жінкам за 40.

Коли жінці виповнюється сорок років, її життя змінюється. На щастя, зараз у зрілої дами значно більше можливостей, ніж пару-трійку десятків років тому. І всі ті рамки, установки і переконання, якими нас напихали мами і бабусі, поступово стираються і йдуть у небуття.

Якщо вам вже виповнилося сорок, намагайтеся не вимовляти цих і їм подібних фраз, оскільки вони руйнують вашу психіку.

Я вже не в тому віці, щоб…

Пам’ятайте, що людина змінюється протягом усього життя, а не в якомусь там певному віці. Якщо ви хочете змін, то дійте і нічого не бійтеся.

Вже занадто пізно для цього

Хочете влаштуватися на нову роботу або кардинально змінити професію? Ніколи не кажіть собі, що занадто пізно для чого-небудь або для будь-яких починань. Завжди робіть все можливе, щоб досягнути поставлених цілей і займатися улюбленою справою. Ніколи не буває пізно!

Все найкраще вже в минулому

Це всього лише помилка. Не даремно кажуть, що після сорока життя тільки починається. До речі, якщо вірити психологам, найкращі і цікаві роки життя настають або під час кризи середнього віку, або вже після неї. Більшість представниць прекрасної статі вже вміють цінувати себе і миритися зі своїми та чужими недоліками.

Я вже не зможу схуднути…

Дійсно, з роками складніше позбутися зайвої ваги. Але, якщо розібратися, стає зрозуміло, що це пов’язано тільки лише з обмеженням фізичної активності. Не потрібно боротися із зайвими кілограмами, краще збалансуйте свій раціон і не голодуйте. Більше ходіть пішки, їжте менше солодощів, борошняних виробів, смаженого, і фігура незабаром знову стане стрункою.

Чому це все сталося саме зі мною

Припиніть себе картати за помилки, яких ви припустились в минулому. Всім людям властиво помилятися, так що не варто знову і знову розглядати негативні події минулого під мікроскопом. Інакше вам не вдасться позбутися від негативу в житті. Сприймайте свої помилки, як цінний досвід і пам’ятайте, що минуле змінити вже неможливо, а ось ставлення до нього — запросто!