Чому не можна вживати насіння соняшнику з лушпинням

Були проведені дослідження насіння соняшнику і лушпиння. Фахівці виявили, що, у зв’язку з погіршеною екологічною ситуацією у світі, даний продукт накопичує в собі солі важких металів. Зокрема, був виявлений кадмій.

Це значно нівелює корисність насіння. Ті, хто вживає його зі шкіркою, можуть про це сильно пошкодувати, як мінімум, з трьох причин.

По-перше, лушпиння шкідливе для емалі зубів. Воно її руйнує при тривалому і багаторазовому поїданні.

По-друге, цей продукт практично не піддають санітарній обробці. Простіше кажучи, насіння не миють. На шкірці можуть перебувати хвороботворні бактерії, яйця гельмінтів та інша «нечисть». Його вживання призведе не тільки до банальної діареї, але і більш серйозних проблем, що можуть виникнути в шлунково-кишковому тракті.

Третя причина ще більш серйозна. Експерти, ґрунтуючись на медичних дослідженнях, довели, що лушпиння насіння не перетравлюється людським організмом. Велика його частина (але це не факт) залишає наш кишечник природним шляхом під час дефекації. Це нормально.

Ненормально те, що якийсь обсяг шкірки залишається і накопичується в апендиксі. У невеликих кількостях це не небезпечно, бо не призводить до інфікування. Однак, цього процесу не уникнути, якщо червоподібний відросток заповниться повністю.

Унаслідок застою і зниження ступеня кровопостачання, активізуються процеси гниття і розпаду білка. Все це проводить до запального процесу.

Якщо не хочете стати пацієнтом хірургічного відділення, не вживайте насіння з лушпинням