Чоловік пішов із сім’ї і повернувся за 10 років…

Ми з чоловіком жили добре. Ростили сина. Щоправда, «закінчилася» сім’я рівно десять років тому. Зараз мені майже 50 років, а тоді я була ще молода і гарна.

Спочатку чоловік працював у будівельній фірмі простим робітником, потім бригадиром  став, а потім і сам відкрив свою компанію. Побудували будинок за містом, чоловік мені заборонив працювати — треба за будинком доглянути, та й в обійсті справ повно –  то квіти посадити то грядки прополоти. А незабаром наш син одружився. Народилась у нас онука Стася. Чоловік її любив шалено, тому, коли в вихідний син сказав, що привезе Стасю (він кожен вихідний привозив), а чоловік сказав, що зайнятий, я насторожилася.

— Що сталося, Сашко?

— Та сталося, — роздратовано відповів чоловік. – Ці вихідні я на роботі проведу – знаєш, у нас планується податкова перевірка. Я всіх бухгалтерів викликав на роботу, а сам  побіжу додому відпочивати?

— Але ж ввечері ти прийдеш додому. Ми тебе зі Стасею зачекаємо.

— Кажу ж, що не знаю! Може, у батька переночую, щоб туди сюди не мотатися…

Сашко сам розумів, що несе дурниці, від цього сердився ще більше.

У суботу після того, як чоловік поїхав, я почекала обіду, завела машину і поїхала до нього. От не на місці було серце. А мені завжди краще гірка правда, ніж солодка брехня.

Звичайно ж, нікого в офісі не було.  Був охоронець зі своєю дружиною і все. Я поцікавилася, де Олександр Олексійович, але той лише плечима знизав:

— Не знаю, можливо, на об’єкті…

Я ще не встигла вийти з будівлі, як дружина охоронця промовила чоловікові:

— Як можна бути такою дурепою? Ти, коли мені заміну знайдеш, одразу скажи. А то вже все місто знає, а вона гасає, чоловіка шукає…

Я сіла в машину та набрала номер чоловіка:

— Сашо, нам з тобою терміново треба поговорити, — ледве промовила я.

— Олю, ну ж ти розумієш, я на роботі…

— Немає тебе на роботі! Я стою біля твого офісу!

Напевно, щось було в моєму голосі таке, що він не сперечався:

— Зараз. Ти де будеш?

— Під’їжджай додому.

Він приїхав, увійшов у хол і навіть не роздягався:

—Нам потрібно поговорити? – запитав він.

— У тебе з’явилася інша жінка?

— Так. Я нічого не можу з собою вдіяти.

— Тоді нічого не треба говорити. Ти підеш чи мені піти?

Куди я могла піти? Він це знав:

— Піду я, — промовив він, щось запхав собі в чемодан і вийшов.

І потяглися дні. Довгі-довгі. Та дні ще не так страшно, а ось вечори і ночі …

Я почала втрачати у вазі, худнути, перестала на себе звертати увагу. Приїжджала подруга Маринка. Чоловік Маринки був близьким другом Сашка, і вона знала все. Лаяла мене за те, що я ніяк не можу забути чоловіка.

А нещодавно, на мій день народження я чекала на сина  з привітаннями. Тому не надто здивувалася, коли двері відчинили ключем.

— Синочку! Це ти? – крикнула я з кухні, розраховуючи, що приїхав син.

Але у вітальні стояв чоловік.

— Можна увійти? – запитав він.

— Звичайно, це ж і твій дім теж, — стенула плечима я.

Сашко виглядав дуже погано. Не поголений, кумедне пальто-з претензією на молодіжність, замість сорочки — футболка не першої свіжості. За ці десять років, що його не було, я бачила його вперше.

Ні, я не розраховувала на повернення, але… Сашко був батьком мого сина, він прийшов, отже, щось у нього сталося. І йому потрібні були не мої закиди, а… чорт його знає, що йому було потрібно.

— Олю, пробач мені… якщо зможеш, вибач. І ще… я залишуся тут, — опустився на стілець Сашко.

— Дивись сам, – знизала я плечима. — Я ж кажу: це і твій дім.

Я не допікала питаннями, бачила, що Сашко сам хоче щось пояснити, але була не готова до розмови.

Пояснила ситуацію Маринка.

— Ну що ти, Ольго! – сиділа вона переді мною, у кафе, де ми з нею домовились зустрітись. — Все банально. З’явився юна особа , якій  захотілося круто пожити. Та й давай свої чари застосовувати. А твій дурень повівся. Потім дівка заявила, що вагітна. Твій і розтанув. Не міг він вагітну дівку залишити. Але світ тісний, через кілька років хтось твоєму відкрив очі. Сказав, що перед ним у  його дівки був шалений роман. І що дитина не його. Той зробив аналіз ДНК, точно! Ну… вирішив, що допомагати хлопчику буде, той ні в чому не винен, але жити з цією брехливою особою більше  не хоче.

І ось тепер я думаю-а чи варто пробачити? Адже це не просто сказати «я тобі пробачаю». Тепер же він десь затримається, а я вже подумаю, що в неї, він скаже мені, що картопля пересолена, а я скажу, щоб повертався до своєї дівки, хай вона йому варить. Загалом, за найменшої нагоди згадуватиму зраду. Чи вистачить у мене сили забути про все це?

Ще більше Реальних життєвих історій читайте тут.

Також читайте Ваш майбутній шлюб буде приречений, якщо має чотири ознаки…