Чи можна змішувати кип’ячену воду з сирою

Іноді кваплячись випити гарячий чай дехто розбавляє його холодною водою. Серед співвітчизників щільно закріпилася думка про те, що окріп і «сиру» воду не можна у жодному разі змішувати. Нібито подібна дія виключно шкідливо для людини, у тому числі її травної системи.

Правило про неприпустимість змішування «сирої» і кип’яченої води прийшло до нас ще з часів глибокої давнини. Наші предки  з’ясували, що від брудної, нефільтрованої і некип’яченої води можуть початися проблеми зі здоров’ям. Тому в ті далекі часи змішування кип’яченої і некип’яченої води дійсно було не просто шкідливо, а часто ще й небезпечно.

У наш час у воді, що тече з крана, немає ні небезпечних паразитів, ні бактерій. Все тому, що вода проходить спеціальну хімічну очистку і фільтрацію. Отруїтися такою фактично неможливо. Безумовно, якість води з крана завжди викликає питання. Однак, рівень її чистоти астрономічно вищий в порівнянні з водою з річки або озера, яку вживали наші предки. Тому в наш час заборона про те, що не варто змішувати «сиру» і кип’ячену воду, фактично перетворюється в живий міф. Прикладного сенсу у такої «поради» дуже мало, у всякому разі, якщо вода у вашому місті фільтрується досить якісно.