АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

на 26 квітня — 2 травня

 

ОВЕН (21.03-20.04). Намагайтеся заради своїх особистих інтересів не закидати роботу. Навпаки, варто особливу увагу звернути на кар’єрне просування. Щоб досягнути успіху, вам потрібно проаналізувати ситуацію та контролювати емоції.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Таємне стане відомим. Будьте реалістом у вирішенні особистих проблем. Друзі визнають ваші заслуги, що стане для вас приємним сюрпризом. Ви по-новому подивитесь на речі й побачите те, що раніше не помічали.

burinnia

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вас підхопить вітер приємних змін. Вони торкнуться, у першу чергу, особистого життя. До того ж, з’явиться шанс досягнути фінансового успіху. Намагайтеся не відкладати важливі справи, беріться за них відразу.

 

РАК (22.06-23.07). Максимально використайте зустріч з людьми, від яких ви залежні. Викладіть свої плани й ідеї, вашу ініціативу обов’язково підтримають. Вірогідно, ситуація вимагатиме від вас уміння справлятися з великим навантаженням.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Для вас настає цікавий період, коли можна активно відпочити та з задоволенням попрацювати. Енергія б’є ключем, усе вдається. Спробуйте менше говорити й більше слухати. У суперечках зберігайте нейтралітет.

 

ДІВА (24.08-23.09). Ви можете отримати інформацію, яку краще зберегти в таємниці. Бесіда з керівництвом може піти на трохи підвищених тонах, однак вам удасться довести свою правоту. На міцну й тривалу співпрацю не розраховуйте.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вас очікує емоційне піднесення, енергія, здоров’я й успіх. Будь-яка справа буде вдаватися й будь-яка мрія здійсниться, якщо не доведеться зачепити інтереси інших людей. Можуть з’явитися нові знайомі близькі по духу.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Рекомендується трохи розслабитись, користуючись плодами успіхів, досягнутих раніше. Нові справи теж обіцяють солідний прибуток. Ваша енергія буде творити дива. Тиждень буде сповнений оптимізму.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Особливо яскраво виявиться ваша цілеспрямованість. Вам легко буде реалізувати свої творчі задуми, як в індивідуальній, так і в колективній роботі. Результативними виявляться далекі поїздки та відрядження.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам доведеться зібратися, від вас вимагатимуть наполегливості і терпіння. Друзі засиплють вас порадами діаметрально протилежного змісту. Брати їх до уваги не обов’язково, але вислухати можна.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Очікується надзвичайно продуктивний, гранично насичений різноманітними подіями період. Ви ризикуєте утомитися від спілкування. Адже мають відбутися важливі зустрічі й напружені переговори.

 

РИБИ (20.02-20.03). Результати роботи порадують й принесуть матеріальне задоволення. Намагайтеся не з’ясовувати стосунки з діловими партнерами. Можна запланувати серйозну розмову зі старим другом і отримати важливу інформацію.