АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 7 — 13 лютого.

ОВЕН (21.03-20.04). Вдалий час для початку нових проектів. Незаплановані зустрічі можуть привести до укладання вигідних угод. Оформляючи документи, будьте гранично уважні. Намагайтеся згладити конфлікт і ваш авторитет зросте.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Час активної роботи й спілкування. Навряд чи вам вдасться побути насамоті, навіть якщо ви цього дуже захочете. Початок тижня буде сприятливим для подорожі. Ви можете знайти партнерів для реалізації нового проекту.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Можлива зміна роботи і збільшення зарплати, на що ви так довго чекали. Бажано не виявляти свої почуття надто бурхливо. Будьте спокійні й зосереджені. Ви відчуєте приплив сил, відкриється друге дихання.

 

РАК (22.06-23.07). Вам необхідно діяти разом з колегами й надійними партнерами. Наодинці вам не втриматися на плаву. Плануйте важливі переговори, зараз ви легко знайдете однодумців. Тертя у родині вам удасться нівелювати.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Визначіть головну проблему й, з властивою вам впертістю, сконцентруйтесь на її вирішенні. Не докладаючи особливих зусиль, ви позитивно впливатимете на оточення, яке не витримає натиску вашої чарівності.

 

ДІВА (24.08-23.09). Не опускайте руки коли виникають ускладнення. Не зневажайте дрібницями, вирішення незначних питань може дати несподіваний позитивний результат. Бажано перестати розчинятися в потоках емоцій і взятися за справи.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Раціональність і вміння збалансувати свої емоції дозволять вам розкрити свій потенціал. Настає час змін, надійдуть цікаві пропозиції щодо роботи, однак не варто поспішати з ухваленням рішень. Не ображайтесь на критику.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Сприятливий час для кар’єри. Вигідні пропозиції надходять ледь не щодня. Якщо вам знадобиться допомога, не соромтеся прийняти її від тих, хто пропонує і не соромтесь попросити у тих, хто не пропонує.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Особливо щасливі будуть ті, хто завзято шукатиме нові сфери застосування своїх талантів. Ви на вірному шляху. Тільки обсяг роботи значно зросте, і ви можете пошкодувати про те, що добровільно так навантажили себе.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам будуть особливо вдаватися такі протилежні по духу речі, як зовсім нові проекти й повернення до старих, незакінчених і давно забутих справ. Багато часу буде витрачено на обмірковування і відстоювання планів.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Тиждень досить спокійний і розміряний. Максимально розширте коло спілкування. Імовірні важливі зустрічі, що відкриють цікаві перспективи для вашої кар’єри. На роботі демонструйте пунктуальність і спокій.

 

РИБИ (20.02-20.03). Дійте безкорисливо. Вам не вдасться практично нічого зробити для себе, однак ваші дії будуть мати приголомшливий успіх. Не потрапляйте на очі керівництву, оскільки це може перешкодити здійсненню запланованого.