АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 7 — 13 червня

ОВЕН (21.03-20.04). Сприятливий період для кар’єрного росту та досягнення намічених цілей. Творить на здоров’я й на радість оточення. І можете навіть не сумніватися в надійності ваших партнерів. Тільки будьте пунктуальними.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ваша невгамовна енергія не дозволить сидіти на місці, що ж, ходіть, їздіть, зустрічайтеся, спілкуйтеся. З’явиться можливість обернути собі на користь будь-який збіг обставин, якщо тільки не перешкодить поспіх.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Період, коли все складається і вдається майже без зусиль. Життя вас радує, кохана людина вгадує й виконує бажання, доходи ростуть. Натиск вашої енергії не втримають ніякі обмеження й перешкоди.

 

РАК (22.06-23.07). Будьте уважні до цікавих збігів та дрібних деталей. Час сповнений ілюзіями, краще відкласти ухвалення будь яких рішень. Деякі події можуть вас серйозно розчарувати. Але оточення гідністю оцінить ваші здібності.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Поставтесь з повагою до нових знайомих і до їх пропозицій. Гарний час для того, щоб довідатися щось нове або почати вчитися. Контролюйте емоції, стежте за своїми словами та поведінкою співрозмовників.

 

ДІВА (24.08-23.09). Можливе стрімке просування у справах, на яке ви довго чекали. Бажано не виявляти свої почуття занадто бурхливо. Намагайтесь не провокувати плітки, виявіть мудрість. Ви відчуєте приплив сил, відкриється друге дихання.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Сприятливий час для змін в особистому житті. Відкиньте непевність і сумніви, і починайте відстоювати свої права на всіх життєво важливих напрямках. Приховані проблеми стануть явними, доведеться їх вирішувати.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вдалий час для активних дій. Ви почнете переглядати свій спосіб життя і поступово його змінювати. Саме час позбутися шкідливих звичок, сумнівів і негативних думок. Близькі люди вимагатимуть до себе уваги.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На роботі буде цінуватися ваша готовність оперативно доєднатися до спільної справи, але не намагайтеся вирішувати всі завдання самостійно. Доброзичливість у стосунках допоможе досягнути мети.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У роботі вам необхідна уважність, навіть скрупульозність. Довіряй, але перевіряй — от головний з девізів, інакше можна стати жертвою маніпуляцій. Не варто йти на ризик й намагатись заробити «швидкі гроші».

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Сприятливий час для змін в особистому житті, тільки не озирайтеся у минуле. Потрібно буде боротися за свої інтереси, відстоювати свої цілі. Щоб успішно просуватися вперед, дослухайтеся до колег і партнерів.

 

РИБИ (20.02-20.03). З’явиться можливість покращити умови роботи, тільки вчасно виявіть ініціативу. На вас очікує успіх в інтелектуальній сфері. Бажано уникати конфліктів. У вихідні подорожі порадують вас приємними зустрічами.