АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 6 — 12 грудня

ОВЕН (21.03-20.04). Тиждень можливостей і перспектив. Можливе отримання цікавих пропозицій, стосовно вашого ділового життя. Не бійтеся брати на себе додаткову відповідальність. Подумайте про нові джерела прибутку.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Тиждень обіцяє бути вдалим, але за умови, що ви перестанете витати в хмарах і поєднаєте інтуїцію з реальними можливостями. Можете розраховувати на допомогу друзів, але намагайтесь уникати суперечок.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Тиждень повний різноманітними позитивними подіями, поїздками, зустрічами. Вас чекають приємні зміни в житті. Довіряйте  інтуїції, вірте у свою мрію, вона здійсниться швидше, ніж ви очікуєте.

 

РАК (22.06-23.07). Ви можете порадувати себе й оточення реалізацією задумів. Обережність і мудрість придадуться вам, коли доведеться розплутувати конфлікт на роботі. У справах і взаєминах слід уникати маніпуляцій.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Вам можуть запропонувати, здавалося б, перспективну справу, у яку необхідно вкласти ресурси. Не поспішайте приймати  пропозицію, варто все продумати. Ситуація може змінитися і ви легко просунетесь у справах.

 

ДІВА (24.08-23.09). З’явиться шанс підключитися до активного творчого процесу. Не втрачайте його, і перед вами постануть нові перспективи. Безлад і непорозуміння відійдуть у минуле, налагодяться стосунки з колегами, ріднею.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). У вас з’явиться можливість вирішити життєво важливе питання. І ви відчуєте полегшення. У роботі можливий несподіваний поворот. Вдалими будуть переговори з новими партнерами. Справи будуть просуватися успішно.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Досить активний і продуктивний період. Скориставшись обставинами, отримаєте шанс багато чого досягти й отримати солідний прибуток. Вам знадобляться дипломатичність і вміння знайти компроміс.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Успіх обов’язково прийде, але необхідно докласти зусиль. Для початку — зібратися. Бажано спрямувати свою енергію в потрібне русло, а не витрачати її на дрібниці. Менше базікайте, більше працюйте.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Буде важлива незалежність думки. Не покладайтесь на думку оточення. Не відкладайте на потім виконання своїх задумів, адже саме ваші ідеї можуть принести успіх. Не будьте занадто вимогливі до близьких людей.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Найважливішим завданням буде налагодження ділових зв’язків і пошук достовірної інформації. Доведеться зайнятися писаниною. Не довіряйте випадковим знайомствам і будьте обережні у спілкуванні з принциповими друзями.

 

РИБИ (20.02-20.03). Дрібні труднощі відступлять під вашим натиском, а більш серйозні тільки мобілізують ваші сили. Не упустіть мить удачі, ставте великі цілі, не розмінюйтеся на дрібниці. Ваш настрій буде мінливим, уникайте перевтоми.