АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 28 лютого — 6 березня

ОВЕН (21.03-20.04). Є ймовірність ділової поїздки, яка сприятливо відіб’ється на вашій кар’єрі. Не бійтеся ризикувати, є велика ймовірність удачі. Намагайтеся менше про себе розповідати, ця інформація загрожує стати джерелом пліток.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Намагайтеся не забувати про нагальні справи й терміни їх виконання. Вас не будуть чекати вічно. З партнерами проявляйте дипломатичність, водночас відстоюючи свої погляди. Не бійтеся додаткової роботи.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Час рухатися вперед, ви можете розширювати свій бізнес або подбати про поповнення в родині. Доведеться часто ухвалювати компромісні рішення, талант дипломата буде цінуватися більше, ніж принциповість.

 

РАК (22.06-23.07). Початок тижня бажано присвятити вирішенню старих проблем. Цей період, хоча й буде досить напруженим через конфліктні ситуації, але допоможе відновити колишні дружні стосунки з більшістю партнерів і однодумців.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Бажано строго дотримуватися запланованого. Однак можливий зрив намічених зустрічей і переговорів. Намагайтеся згладжувати конфліктні ситуації на роботі, і ваш авторитет зросте. У вихідні добре б улаштувати побачення.

 

ДІВА (24.08-23.09). Від вас може знадобитися філософський погляд на проблеми й холоднокровність. Деякі ситуації можуть закінчитися сваркою, але ви знайдете компроміс. Надмірні робочі навантаження вам зараз ні до чого.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви зможете легко управляти ситуацією, однак будете схильні занадто давити на оточення. Для вас наступає час рішучих дій, попереду залишилася найважливіша перешкода, але і вона не витримає вашого натиску.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Очікується напружений і активний тиждень. Виявляйте наполегливість і дотримуйтеся власних інтересів. Благополуччя родини буде багато в чому залежати від ваших дій і рішень. Так що будьте розсудливі.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Складіть план дій і орієнтуватися на нього, інакше ви потонете в численних справах і турботах. Виявіть обережність, не давайте поживи пліткарям. Попри сильний внутрішній опір, доведеться багато працювати.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Заради досягнення мети доведеться пожертвувати вільним часом і планами. Однак ви зможете добре заробити. Варто брати на себе провідну роль, у вас буде маса можливостей продемонструвати свої таланти.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не варто занадто покладатися на логіку й розум. Поки ви будете обмірковувати кожну дрібницю, натхнення втече, і справа розвалиться. Вас очікують цікаві зустрічі й спілкування з важливими людьми.

 

РИБИ (20.02-20.03). Час усамітнення закінчився. Настав час показати себе у світі. Надолужуйте згаяне, завойовуйте нові позиції. Не бійтеся кількості запропонованої роботи, ви успішно впораєтеся з нею. Готуйтесь до нових знайомств.