АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 24 — 30 травня

 

 

ОВЕН (21.03-20.04). Намагаючись згорнути гори на своєму шляху, ви можете трохи не розрахувати та переоцінити свої сили і можливості. Вдалий час для тих, хто хоче знайти нову роботу. Більше цікавтеся проблемами своїх домочадців.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Зосередьтесь на найголовнішому, тоді дрібні неприємності не перешкодять здійсненню ваших мрій. Вас можуть очікувати певні випробування, ви зможете їх подолати, особливо, якщо знайдете однодумців.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви можете досягти успіхів, виконуючи завдання, які самі ж перед собою і поставили. Тільки уникайте поспішності, не впадайте у зневіру, навіть якщо вам здається, що щось іде не так. Насправді, ви саме рухаєтеся до мети.

 

РАК (22.06-23.07). Стабільність життєвого укладу й оптимістичний настрій дозволять вам легко подолати перешкоди й вийти переможцем, практично, з будь-якої ситуації. Тільки важливо нікуди не спізнюватися, це може спричинити проблеми.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). У вас з’явиться шанс підключитися до творчого процесу. Не втрачайте його, перед вами можуть відкритися нові перспективи. Непорозуміння відходять у минуле, час налагоджуватися стосунки з колегами та у родині.

 

ДІВА (24.08-23.09). Подбайте про майбутнє, чим більше зусиль ви докладете й чим краще продумаєте майбутні дії, тем легше вам буде впоратися з труднощами потім. Не виключені конфлікти та сварки, намагайтеся їх уникати.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Можуть успішно пройти ділові переговори, які дозволять вам підвищити рівень вашого добробуту. На роботі не виявляйте зайвої активності та ініціативи, це може викликати заздрість і приховану протидію.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ситуація вимагатиме від вас більшої активності, зате є всі шанси досягнути успіху як в особистих справах, так і в бізнесі. Ви здатні гори згорнути й усі мрії зробити реальністю. Ви відкриєте в собі приховані таланти.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви можете стати просто незамінним працівником, і це помітять і оцінять. Вас чекає багато контактів, не виключені короткі поїздки, переважно ділового характеру. Не відмовляйте собі в приємному спілкуванні.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Прекрасний час для відпочинку й розваг. А от робота буде швидко стомлювати. Керівництво може дістати причіпками. Що ж, менше розмовляйте й більше робіть. Будьте напоготові й не базікайте зайвого.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Наступає досить активний, наповнений подіями тиждень. Можливі поїздки, контакти з партнерами й обговорення нових проектів. Ваші задуми вдало реалізуються, але не виключені конфлікти інтересів.

 

РИБИ (20.02-20.03). Зайнятість на роботі вбереже вас від необдуманих вчинків. Непросто буде займатися справами, для вас незвичними. Від вас буде потрібна повна мобілізація, уміння швидко розібратися й не менш швидко діяти.