АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 21 — 27 червня

ОВЕН (21.03-20.04). Причиною невдач може стати ваша довірливість. Інформацію варто перевіряти. Ви занадто довго поводилися добре, настав час дати вихід внутрішньому напруженню, але зробіть це так, щоб ніхто не постраждав.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Одним із важливих питань стане узгодження з партнерами граничного обсягу роботи. Час замислитись про відпочинок. Дні будуть наповнені маловажливими справами, розсиланням повідомлень, листів, тощо.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Настав час змінити щось важливе й істотне. Дослухайтеся до голосу своєї інтуїції й остаточно вирішуйте, в якому напрямку й з ким ви підете по життю далі. Саме зараз закладаються підвалини майбутнього.

 

РАК (22.06-23.07). Ви можете виявити в собі нові здібності. Будьте терплячі, навіть якщо вас будуть провокувати на конфлікт. У ці дні ситуацією будуть керувати інші, і вам не варто чинити спротив, адже ваші інтереси будуть враховані.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). На вас може очікувати чимало непотрібних контактів. Будьте обачніші у висловлюваннях, є ризик образити близьких людей. До вихідних суєта вляжеться, і ви відпочинете у приємній компанії на природі.

 

ДІВА (24.08-23.09). Ви зараз у центрі уваги, грамотний підхід до справи та впевненість у своїх силах забезпечать вам успіх. Пам’ятайте: хто не рухається вперед, той котиться назад. Але з далекими поїздками краще, все ж, почекати.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вам залишилося докласти зовсім небагато зусиль, і результат принесе очікувані плоди. Настав час здійснити  найсміливіші задуми. Під тиском обставин ваша точка зору може змінитися, нехай вас це не бентежить.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Поступово зростає ваш авторитет у професійній сфері, у вас з’явиться постійне джерело доходу. Ви відчуєте приплив сил. Але намагайтеся не звалювати на свої плечі чужі проблеми, якщо ці люди не близькі вам.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Наступає час рішучих дій. Можливий прекрасний, яскравий, насичений тиждень. У вас буде практично все складатися якнайкраще. Ви зможете добре заробити. Багато з ваших ідей, нарешті, втіляться в життя.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Цей тиждень, швидше за все, доведеться присвятити роботі. Вам потрібно багато чого зробити, перш ніж думати про відпочинок. Намагайтесь бути стриманими, уникайте суєти і стежте за тим, що й кому говорите.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Необдумані дії категорично неприпустимі. Навіть в сущих дрібницях у тих випадках, коли ви дієте за звичкою. Не варто керуватися емоціями. Якщо інтуїція радить припинити стосунки, дослухайтеся до неї.

 

РИБИ (20.02-20.03). Ви будете намагатися догодити всім і відразу. Прагнення зробити так, щоб усім було добре, похвальне, але нереальне, чиїмось інтересами, все ж, доведеться пожертвувати, і добре було б, щоб не вашими власними.