АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 13 — 19 грудня

 

ОВЕН (21.03-20.04). Сприятливий період для рішучих дій і прямолінійних заяв. Ви можете налагодити стосунки з колегами, і родичами, упорядкувати документацію. Обставини сприяють здійсненню ваших найсміливіших планів.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Намагайтесь завершити справи, які ви постійно відкладали «на потім». Ще кілька днів зволікання, і вам уже не вдасться вирішити ці проблеми самотужки. Робота поглинатиме багато часу і не принесе доходу.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Бажано стримувати негативні емоції, тим більше, що ситуація змінюється на вашу користь і ви дуже скоро отримаєте бажане. Якщо душа просить спокою, влаштуйте собі перепочинок. Це посприяє зміцненню здоров’я.

 

РАК (22.06-23.07). Активний, наповнений подіями тиждень. Можливі поїздки, контакти з партнерами, обговорення нових проектів. Ваші задуми вдало реалізуються, але все-таки можливий конфлікт інтересів ваших і оточення.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Перед вами можуть відкритися нові життєві обрії. Справи на роботі йдуть благополучно й не дуже турбують вас. Але не варто зупинятися на досягнутому, саме час спланувати майбутнє. Приділіть більше уваги своїм дітям.

 

ДІВА (24.08-23.09). Потрібно проаналізувати ситуацію. Якщо вас щось не влаштовує в особистому житті, треба це змінити. Не потрібно загострювати стосунки, але й мовчки терпіти не варто. Доведеться взяти на себе відповідальність.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Успіх буде залежати від вашого вміння швидко навчатися й застосовувати отримані знання на практиці. Друзі допоможуть вам у досягненні мети, але вона повинна бути реалістичною. Не діліться особистими таємницями.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Оточення буде прислухатися до вашої думки, не згайте можливість суттєво вплинути на ситуацію. Використовуйте тільки перевірені методи. Дослухайтесь до порад близьких людей, вони бажають вам лише добра.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваші плани поступово починають реалізовуватися. Своєю енергійністю й активністю ви зможете зміцнити свої позиції. Це буде активний період, який принесе прибуток, але загрожує емоційним виснаженням.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Імовірні корисні знайомства. Розумна, ненав’язлива порада, може посприяти вашій кар’єрі. Намагайтеся уникати критичних зауважень, навіть, якщо вони будуть слушними. Не зупиняйтесь на досягнутому.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). На вас очікує розчарування. Можливо, ви дізнаєтеся про інтриги колег чи про зраду коханої людини. Не втрачайте оптимізму. Найкращим способом абстрагуватись від проблем буде відпочинок на природі насамоті.

 

РИБИ (20.02-20.03). Сприятливий для досягнень у справах час, але вам доведеться підвищити свій професійний рівень. Виявіть рішучість і активність. Якщо ж і виникнуть непорозуміння,  найближче майбутнє розставить всі точки над «і».