АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 12 — 18 липня

ОВЕН (21.03-20.04). Слід перемогти власну лінь. На вас чекають високі результати. Багато справ зрушать з мертвої точки. Зростуть доходи, покращиться особисте життя і навіть підвищиться життєвий тонус. Ви будете активні та легкі на підйом.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Сприятливий час для внутрішньої роботи і самовдосконалення. Однак доведеться багато спілкуватися, можуть зав’язатися нові знайомства, відновитися старі зв’язки. Ви відчуєте приплив бадьорості та працездатності.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Настав час значних змін у вашому особистому житті, і вони будуть на краще. Ви знаєте, що робити, ідіть до своєї мети, на вас чекає успіх. Відкриються можливості, що посприяють скоренню нових вершин.

 

РАК (22.06-23.07). Ви успішно вирішите багато складних завдань. Але якщо ви не бажаєте стати учасником скандалу, тримайтеся подалі від емоційно неврівноважених представників вашого оточення. Загостритися фінансове питання.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Фортуна може відвернутися від вас. Схоже, багато ваших проблем — від утоми. Імовірні конфлікти та з’ясування стосунків на роботі. Можливо, ватро змінити імідж. Сприятливий період для планування майбутнього.

 

ДІВА (24.08-23.09). Період сприятливий у всіх сферах  життя, якщо ви не будете ледарювати. Втім, лінуватися вам і не дадуть. Намагайтеся зосередитися та завершити невідкладні справи. Особливу насолоду принесуть заняття спортом.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не робіть різких рухів, працюйте у найбільш комфортному для вас ритмі. Не варто довго обмірковувати тактику, багато рішень з’являться в процесі справи. Щоб уникнути стресу, не сприймайте все занадто серйозно.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). На вас очікують нові життєві установки. Стане очевидно, що неможливо утримати минуле, настав час змін. Кохана людина укаже вам вірний шлях. Усе задумане зможе здійснитися, якщо ви не впадете в паніку.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Зараз не час воювати, краще пристосовуватися до обставин. Короткі поїздки будуть вдалі та принесуть цікаву інформацію. Можливі привабливі пропозиції щодо нової роботи. Уникайте негативних людей.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви готові зайняти активну позицію, як порадник і професіонал в будь-якій сфері діяльності. Але ваші досягнення на рівні міркувань необхідно підтвердити практикою, і можливість зробити це у вас буде.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ініціативність і зібраність — якості, які просто необхідні, щоб керувати ситуацією. Бажано не шукати лазівок, а діяти законними шляхами. Вам доведеться вчитися володіти своїми емоціями, а це не просто.

 

РИБИ (20.02-20.03). Ви вирішите найскладніші завдання. Це час активних дій і блискавичної реакції. Не витрачайте сили даремно, не говоріть зайвого. Будуть надходити цікаві ділові пропозиції. Не вплутуйтеся в сумнівні проекти.