АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 11 — 17 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04). У неформальній обстановці можна вирішити значні проблеми. Перед вами  відкриються нові можливості. Не варто багато говорити, особливо з тими, кого не дуже знаєте. Дійте приховано, і удача буде на вашому боці.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Навколо вас здіймається вітер змін. Цілком можливо, що він віднесе від вас непотрібних людей і зайві проблеми. Якщо вас щось тривожить у стосунках з колегами або рідними, краще коректно все з’ясувати.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Можете нічого не планувати, а йти за покликом серця та інтуїції. Саме так ви досягнете бажаного й у роботі, і в особистому житті. Вам удасться відстояти свої інтереси. А ще ви переконаєтеся, що кохаєте і кохані.

 

РАК (22.06-23.07). Тиждень може бути досить вдалим в плані роботи й фінансів. Вам лише залишається згладити гострі ситуації. Намагайтеся максимально використовувати свої таланти. І ваші зусилля будуть гідно поціновані.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Ваша душа вимагатиме романтики, а реалії вимагатимуть максимальної  практичності у всіх областях. Доля може подарувати вам нове знайомство. У будь-яких справах і стосунках шукайте для себе користь.

 

ДІВА (24.08-23.09). Ви будете захоплені чим завгодно, тільки не домашніми обов’язками. Але неможливо безкінечно ухилятися від рішення важливих питань. Краще не будувати плани, тому що реальна ситуація однаково їх порушить.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Обравши правильну стратегію й доклавши зусиль, ви таки доберетеся до «лаврового вінця». А якщо будете лінуватися, то дістанеться вам лише віник для лазні. Потрібна інформація сама припливе вам до рук.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви будете особливо успішно справлятися зі своїми й чужими проблемами. Так що не тягніть гуму, міняйте своє життя на краще. Ви будете сповнені всіляких ідей і зможете швидко їх реалізувати.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Неминучі зміни, як у режимі роботи, так і в стилі життя, будьте скромніші, вмійте задовольнятися малим. На роботі очікуйте похвали і премії, вашу працю оцінять. Відкриється друге дихання, і ви зможете гори згорнути.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Женіть геть осінню депресію. Ваш кислий вигляд може зіпсувати настрій оточенню. Обирайте обсяг роботи за силами, не відмовляйтеся від допомоги колег. Геть тривожні думки, зірки не залишать вас без заступництва.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Сприятливий період надасть нові кар’єрні можливості, варто максимально ними скористатися й працювати, не покладаючи рук, тоді результати перевищать ваші очікування. З’являться пропозиції нової роботи.

 

РИБИ (20.02-20.03). Закінчується період труднощів і стресів, настане помітне потепління у ваших стосунках з Фортуною. Є шанс отримати бажане й зробити великий крок вперед після складного періоду топтання на одному місці.