АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

на 3 — 9 травня

 

ОВЕН (21.03-20.04). Неоднозначний тиждень. Вашому оточенню не сподобається те, що ви не зважаєте на інших і дієте на свій розсуд. Вас можуть заскочити зненацька. Не варто планувати важливі переговори, ви, однак, на них спізнитеся.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви будете спраглі до роботи, у той час як варто було б збавити темп та реально розрахувати свої сили. Інакше ви наберетеся зобов’язань, які не встигнете виконати. Будьте пунктуальним і дотримуйтесь обіцяного.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви зрозумієте, що все складається щонайкраще й ви наближаєтеся до заповітної мети. Відчутною буде підтримка близьких. Роботи буде багато, вона принесе прибуток. Але не забувайте і про відпочинок та родину.

 

РАК (22.06-23.07). Активність і оптимізм дозволять досягнути бажаного успіху. Підвищеної уваги з боку керівництва краще уникати, інакше вам можуть дати не зовсім приємне доручення. Втім, ви блискуче впораєтеся з будь-яким завданням.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви зібрані та цілеспрямовані. Прийшов важливий час, що дозволяє розкрити себе в професійному плані. Не витрачайте сили на дрібниці, не проводьте багато часу в інтернеті. Уникайте конфліктів і з’ясування стосунків.

 

ДІВА (24.08-23.09). Знадобиться чимало зусиль, щоб вирішити численні дрібні проблеми на роботі та в родині. Зненацька, може прокинутися бажання давати корисні поради та повчати навколишніх, як треба жити. Не робіть цього.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Використайте цей період для самореалізації. Налаштуйтеся на ретельне виконання обов’язків. Попрацювати буде над чим, можливо, що справ додасться. Зате ви зможете розраховувати на чималий прибуток.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Без зайвих сумнівів запроваджуйте в життя ваші плани та задуми. Удача буде на вашому боці. Ситуація сприятиме серйозним рішенням в особистому житті, які багато що змінять на краще. Тож, годі мріяти — час діяти.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Обмірковуйте усе розсудливо, не дозволяйте втягнути себе в авантюру. Ваші ідеї й починання будуть підтримані оточенням. Надійде важлива інформація, що обіцяє прибуток. Ділові зустрічі планувати не бажано.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не варто сидіти, склавши руки. Занадто велика ймовірність втратити свій шанс, про що згодом доведеться шкодувати. Не йдіть на жертви, добром ваша самовідданість не обернеться. Дбайте про свою вигоду самі.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Доклавши мінімум зусиль, ви зможете змінити своє життя. Варто задуматися про кар’єру. Ви зможете успішно пройти співбесіду. Однак, за роботою, не варто забувати про домашні справи, вони на часі.

 

РИБИ (20.02-20.03). Почуття ваші знайдуть глибину, а думки — висоту. Особливо вдалий цей час для тих, кому для роботи необхідна Муза. Завдяки припливу творчих сил, вам удасться знайти нестандартне рішення у складній справі.