3 прилади, які крадуть електроенергію .

За словами експертів  побутової енергетики,   прилади в режимі очікування споживатимуть електрику, хоч і зовсім небагато. Але якщо підрахувати, то за рік можна заощадити більше 1000 гривень!. Намагайтеся не переводити пристрій у режим очікування, а завжди вимикати з мережі. Особливо це актуально для 3 приладів.

Телевізор. Набагато зручніше вимкнути телевізор за допомогою пульта, ніж йти до розетки та відключати від мережі. Хоча виробники і намагаються зробити техніку максимально економною, вона впливає на рахунки за електрику. Особливо це відчутно, якщо у вас не найновіші телевізори.

Комп’ютер. Комп’ютери не поступаються телевізорам. Можливо, вас здивує, але в режимі очікування це   720 гривень на рік. Якщо довго не користуватися комп’ютером і залишити його в режимі очікування, не думайте, що ви не споживаєте електрику. Як мінімум, потрібно перевести пристрій у сплячий режим, а краще – вимкнути.

Телефони, планшети та ноутбуки. Якщо у вашому будинку немає стаціонарного комп’ютера , то, мабуть, є ноутбук або планшет. А смартфон чи мобільний телефон має майже кожен. Люди часто не помічають, що залишають пристрій підключеним до мережі навіть якщо не використовують. Це теж зайва витрата для вашого бюджету.