10 правил сімейного життя, що зроблять щасливою будь-яку пару

Правила зібрані тут – більше для жінок, але ознайомитися з ними чоловікам теж не завадить.

У реальному житті весілля стає стартом у тривалий життєвий шлях, на якому будуть і перешкоди, і рови, і горбиста дорога. Кожен крок по цьому тернистому шляху може привести або до кохання і гармонії, або до сліз і   розчарування.

Як навчитися просто слухати і чути одне одного, щоб сімейне вогнище завжди зігрівало? Ось кілька правил, які допоможуть зробити рівним життєвий шлях і  відчувати від життя лише радість.

1.Різноманіття особистостей у жінці. Чоловіки полюбляють різних жінок у своїй половинці: і яскраву, і веселу, і безпорадну. Робіть спроби маніпулювати чоловіком, використовуючи різні прийоми. Вигадуйте весь час щось нове, дивуйте його.

2.Заборона на згадування про колишніх. Ніколи не згадуйте своїх колишніх чоловіків або залицяльників, а вже тим більше не порівнюйте їх зі своїм коханим, з яким ви у відносинах зараз. Взявшись за такі спогади або порівняння — ви самі собі даєте ґрунт для сумніву у правильності свого вибору.

3.Вдома жінка має бути жінкою, а не керівником. Ким би ви не були на роботі, наскільки б високу керівну посаду ви не обіймали — вдома завжди залишайтеся жінкою: дружиною, яка кохає, турботливою матір’ю. Якщо беретеся за якусь домашню справу — завжди запитуйте поради у свого коханого.

4.Цікавтеся, як вам вчинити в тому чи іншому випадку. Попросіть його вам допомогти і скажіть, що лише він, і ніхто інший не впорається з цією справою. І він з радістю почне вам допомагати.

5.Право на особисте життя. У жінки, яка перебуває у шлюбі, має залишатися місце і для особистого життя. А також мають бути свої хобі та захоплення. Нехай ви будете приділяти їм менше часу, але не варто відмовлятися від них зовсім.

6.Відсутність примусу до інтимних стосунків. Не будьте нав’язливими у інтимних стосунках і не змушуйте свого чоловіка займатися сексом 24 години на добу. Це зайве. Інтимні стосунки важливі, але лише тоді, коли ви обидва перебуваєте на одній хвилі.

7.Вирішення проблем за допомогою спілкування. Зради починаються тоді, коли у родині виникають проблеми. Але будь-яка зрада — тривала або короткострокова, — проблеми не вирішить, а лише більше їх посилить.

Якщо хочете зберегти родину — вирішуйте проблеми, але не зраджуйте! Пам’ятайте про те, наскільки важко переносять зради ваші половинки, і як реагують на них ваші діти, які після вашого відходу з сім’ї на усе життя будуть мати психологічну травму.

8.Спільне вирішення проблем. Ви одружилися, створили родину. Тепер ви разом, і усі свої проблеми повинні вирішувати спільно.

Кожна людина може припускатися помилок. Їх можна виправити, якщо розібратися, у чому сенс такої помилки. Але у будь-якому випадку, жінка повинна підтримувати чоловіка. Одного чудового дня усе може змінитися на краще, якщо взятися за вирішення проблеми спільно. Бідний може стати багатим, невідомий — може стати знаменитим.

9.Вміння чекати коханого.  Дружина повинна вміти чекати свого чоловіка, ким би він не був. Очікування коханої людини надає їй сил і впевненості у тому, що вдома на неї чекають, і, перемагаючи усі перешкоди, ваш коханий повернеться і постукає у двері.

10.Збереження духовного зв’язку у парі. Якщо ви дозволяєте чоловікові поводитися з вами грубо і зневажливо — це не проблема вашого чоловіка, це ваша особиста проблема. Не прогинайте спину перед ним, і не вибачайтесь, якщо не вважаєте це за потрібне. Інакше він штовхатиме вас на кожному кроці і стверджуватиме, що у всьому винні ви самі. Не давайте йому жодного приводу для того, щоб він вас принижував. Тримайтеся вище за його амбіції, і він поводитиметься з вами дуже дбайливо.