З такими чоловіками жінці краще не зустрічатися, щоб не зіпсувати своє життя

Заборонені відносини — зв’язок з чоловіком, від якого краще триматися подалі. Розумним, але поки ще недосвідченим жінкам корисно знати, з ким не можна зустрічатися, щоб не ускладнювати або навіть не зіпсувати своє життя.

Колишній чоловік або коханий. Закрийте сторінки минулих днів і не повертайтеся до них. Це мудре рішення. Якщо ви засумніваєтеся, згадайте причини, за якими ви більше не з ним. Не можна зустрічатися з колишніми, тому що нерозумно знову падати в обійми тих, з ким доля розвела і хто абсолютно випадково опинився на вашому шляху. Живіть сьогоденням і з оптимізмом дивіться в майбутнє.

 

Колишній хлопець подруги або сестри. Не піддавайте серйозному ризику відносини з людиною, яку ви напевно занадто любите, щоб втратити через чоловіка. Не можна зустрічатися з колишнім партнером або чоловіком подруги або сестри, так як це стане просто пригодою. Але в підсумку ви позбудетеся подруги (сестри), і, можливо, всіх інших, хто не схвалює таку нерозбірливість.

Начальник. Розумний, привабливий, добре одягнений і чудово пахне. На роботі ви проводите разом чимало часу, поступово потрапляючи під дію його харизми. Не захоплюйтеся! Колеги помітять ваші уподобання, що викличе проблеми: ви втратите їх повагу і дружбу. Але це в кращому випадку. У гіршому — є ймовірність, що ви втратите не тільки повагу, але і роботу.

Викладач. Як би ви ним не захоплювалися, викладач далекий від романтичних почуттів в оточенні підопічних. І це зрозуміло: постійні суперечки, настанови, розбір польотів та інші «радості» процесу навчання не викличуть у серйозної людини закоханість до учениці (студентки).  

Ув’язнений. З чоловіком, що відбуває покарання відносини теж під забороною: він не дасть вам нічого, про що ви мрієте. Ваші реалії дуже різні — ви їх не зміните.

Шахрай або член злочинного угруповання. З таким хлопцем теж не можна зустрічатися. Він здається багатим, щедрим, обсипає подарунками. Хоча його світ виглядає як захоплююча пригода, веселощі триватимуть недовго. Ви втратите якщо не життя або свободу, то душевний спокій, довіру рідних, приязнь  друзів. Вам це треба? З законослухняним чоловіком мати відносини набагато безпечніше.

Одружений чоловік. Нікому не сподобається постійно вислуховувати брехню про майбутнє розлучення, ревнувати його до дружини, проводити свята (і життя) на самоті, а плани на майбутнє будувати лише в своїх мріях.   Визначтеся, до чого ви прагнете у відносинах.  Чужий чоловік — типовий приклад того, з ким зустрічатися вкрай небажано, все ж рішення за вами!