Якщо він не може вибрати одну з нас, це його проблеми .

Нам із чоловіком по 30 років, одружені вже 5 років, до цього зустрічалися два роки. Зараз я перебуваю у декретній відпустці із восьмимісячним сином.

У нас завжди були чудові, довірливі стосунки, ми були по-справжньому щасливі, багато знайомих нам заздрили, спочатку ми, за взаємною згодою, вирішили жити без дітей. Але згодом, саме чоловік і передумав, захотів дитину і був радий, коли дізнався, що буде син.

Я завжди вважала його надійною людиною, довіряла і не могла навіть уявити, що він може ось так просто поміняти мене та дитину на іншу жінку. І це після щасливих років шлюбу! Стосунки зіпсувалися дуже різко і несподівано для мене, чоловіка наче підмінили. Став дратівливим та неуважним до мене, перестав займатися сином, посилаючись на зайнятість на роботі. Інтимне життя теж залишилося у минулому. З колись такої рідної, близької і люблячої людини він перетворився на чужого.

Думки про зраду я гнала від себе, вважаючи, що він зі мною так ніколи не вчинить, що цього просто бути не може, але стосунки не налагоджувалися і через півроку він зізнався, що є інша жінка, вони разом працюють і він любить її, але з сім’ї йти не хоче. Сказав, що не може залишити дитину. Мені було дуже важко, але я погодилася, сподіваючись, що він схаменеться і це захоплення залишиться в минулому. Я намагалася все пробачити, чекала, що він з нею розлучиться, що схаменеться, адже у нас росте довгоочікуваний син.

Потім він таки пішов. Місяць ми жили окремо, аж раптом він повернувся до нас із сином, сказавши, що стосунки з іншою – в минулому. Пообіцяв мені та моїм батькам, що ніколи не буде зрад і обману, і я його прийняла, більше заради сина, ніж заради себе. Стосунки не відновились, не стали колишніми, він став для мене чужою людиною. Потім я дізналася, що його роман з коханкою триває, а його повернення в сім’ю пояснюється тим, що вона заміжня. Її чоловік був місяць у відрядженні і вони цей місяць жили разом. Потім її чоловік повернувся. І коханка заявила, що йти від забезпеченого чоловіка не збирається. Ось зрадник і повернувся до нас.

А я не хочу так жити. Ділити чоловіка , мовчати і терпіти я просто не можу. Подала на розлучення, від цього дуже боляче, адже я його дуже любила та й зараз мабуть люблю, але я розумію, що це вже інша людина, якій я не потрібна.

Дізнавшись про розлучення, чоловік знову почав каятися, говорити, що йому без нас погано, що до коханки охолов, але щоб завершити їхні стосунки, потрібен час. А я вже не можу вірити цій людині бачу, що все це нещиро, що душею та тілом він із нею. Попросила знайомих показати мені ту жінку – висока і досить ефектна блондинка. Молодша за мене на 5 років.

І я поставила останню умову – звільнитися з роботи і припинити спілкуватися з нею, але звільнятися він не хоче, каже, що таку високооплачувану роботу складно буде знайти. До того ж, я в декреті не заробляю, і мені важко буде жити лише на дитячу допомогу. Робить вигляд що турбується. А для мене питання про зміну його роботи є важливим. Переконана — неможливо знаходиться щодня поряд з коханкою і бути до неї байдужим. Я попередила, що невиконання моїх умов означає розлучення. Якщо він не може вибрати одну з нас, це його проблеми. Мені набрид цей любовний трикутник і своє рішення я вже не зміню.