Як прискорити метаболізм після 50 років .

Підтримувати здоров’я і струнку фігуру після 50 років стає складніше — і в першу чергу через уповільнення метаболізм. Вчені стверджують, що розігнати метаболізм (обмін речовин в організмі) можна в будь-якому віці. Потрібно лише включити деякі продукти у свій раціон і побільше рухатися.

Не бійтеся вживати гострі спеції. У гострій їжі містяться капсаїциноїди — це речовини відрізняються властивістю покращувати обмін речовин і прискорювати його. І найкраще з цим завданням справляється імбир — він не тільки розганяє метаболізм, але і захищає організм від інфекцій.

Вживайте вівсянку щодня. Звичайна вівсянка щодня здатна творити чудеса. Вона дасть відчуття ситості, буде пригнічувати апетит, і ви перестанете їсти зайве. Ще вівсяна каша добре впливає на мікрофлору кишківника і допомагає підтримувати її здоровою. Травлення від регулярного вживання вівсянки приходить в норму.

Не відмовляйте собі в шоколаді. Не дивуйтеся, але і це правило працює. Потрібно періодично з’їдати трохи темного шоколаду з великим вмістом какао. У такому шоколаді багато флавоноїдів, які допомагають прискорити метаболізм. А ще шматочок шоколаду допомагає підняти настрій.

Більше рухайтеся. Фізичне навантаження корисне в будь-якому віці. Це можуть бути танці, плавання  або походи в зал. Але важливий й інший рух — ходіть пішки, гуляйте в парку, спускайтеся і піднімайтеся сходами. Будь-який рух додає вам молодості та здоров’я.