В центрі Черкас з автоматичної зброї розстріляли бізнесмена. Схожі злочини були характерні для України початку 90-х.

22 вересня у центрі Черкас  розстріляли 44-річного бізнесмена Михайла Козова. Подія сталася у кафе «Львівська майстерня шоколаду», що на вулиці Байди Вишнивецького,  34, через дорогу від Обласної адміністрації.

За повідомленнями очевидців та  відео з камер спостереження, до кав’ярні, куди щойно зайшов  бізнесмен  з охороною, і де було багато  відвідувачів з дітьми, увійшов озброєний автоматом чоловік в масці і одязі, як у спецназівця. Вигукнув  «Всем лежать, работает СБУ!», випустив чергу в Козлова і поранив ще одну людину.

Далі кілер вибіг на вулицю, сів в автомобіль «Шкода» і поїхав  Охорона бізнесмена підняла руки і не втручалася.  Згодом спалений автомобіль з автоматом  знайшли біля Дніпра неподалік  «Долини  троянд».

Михайла Козлова приватним автомобілем доставили до Третьої міської лікарні, проте медики не змогли його врятувати.

Козлов — засновник двох організацій: ГО «Організація захисту громадян»  ) та ТОВ охоронна фірма «Сталь». З великою долею вірогідності можна сказати, що ця подія пов’язана зі збройними розбірками на Хрещатику, про які ми повідомляли у минулому номері.

За інформацією обласної прокуратури, Козлов був двічі судимий. Останнім часом пересувався по місту у колі охоронців: поряд із ним перебували до десятка молодих людей спортивної статури. За інформацією, поширеною низкою ЗМІ, Михайло Козлов понад рік мав конфлікт зі «смотрящим» за Черкасами  Арамом. Смотрящий – людина з кримінального світу, що вирішує  питання відносин між злодіями в місті та в місцях позбавлення волі..

Кілька тижнів тому правоохоронці «накрили»   «смотрящего» Арама  і вручили йому підозру «за розповсюдження кримінального впливу». Арам, ніби, залишив Черкаси і нині перебуває у Вірменії.

Криміногенна ситуація в області останнім часом значно погіршилася, подібні розбірки з автоматичною зброєю були характерні для Черкащині в 90-х роках.