АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 4 — 10 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04). Висока працездатність і впевненість в собі допоможуть вам досягти успіху. Проблеми, що здавалися нездоланними, розпадуться на низку дрібних, і вирішити їх стане легко. Добре б зустрітися зі старими друзями.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Все йде благополучно, якщо не лінуватися. Пропонуйте свої ідеї, плани й проекти, вони реалістичні, отже можуть принести прибуток. Відкрийте для себе нові обрії на роботі. Не забувайте і про особисте життя.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Очікуйте приємних змін на роботі. Вам підвищать зарплату, видадуть премію, зроблять графік більш зручним. В особистому житті — зміни на краще. Будьте готові, що ваш партнер розпочне новий цікавий проект.

 

РАК (22.06-23.07). Ваші задуми будуть реалізовуватися чарівним чином, про такі результати своєї роботи ви не могли й мріяти. Може виникнути ситуація, коли доведеться відповідати не тільки за себе, але й за інших. Не розмінюйтесь на дрібниці.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Сімейне життя вимагатиме вашої уваги. Не позбавляйте себе романтизму. У професійній сфері — реально порівняйте власні можливості з обсягом майбутньої роботи. І заодно повчіться відстоювати свої інтереси.

 

ДІВА (24.08-23.09). На вас очікує багато зустрічей, дзвінків, переговорів. Важливо не перевтомитися від спілкування й не забути про свої інтереси. Не давіть на оточення. Ви можете розраховувати на допомогу надійних партнерів.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви спокійні, маєте гарний настрій, насолоджуєтеся життям, приємними знайомствами, спілкуванням… Якщо це не про вас, значить ви забагато працюєте, треба зупинитися і подумати про себе і близьких людей.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Продовжуйте аналізувати ситуацію, що склалася, й втілювати свої плани в реальність. Упорядковуйте все на своєму шляху. У тому числі й свої думки. Це допоможе вам зрозуміти причини того, що відбувається.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Основне завдання — зосередитись на головному. Небажано нервувати й дратуватися через дрібниці, тоді тиждень виявиться продуктивним. З’явиться можливість виявити великодушність через фінансову підтримку.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). З’ясовуючи стосунки та відстоюючи свої права і незалежність, наберіться терпіння і мудрості. Тримайте душевну рівновагу, тоді тиждень буде сприятливий для роботи з інформацією й конструктивного спілкування.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Намагайтеся у всьому знаходити позитивні моменти. Навіть якщо спочатку це буде непросто. Розраховуйте на власні сили та не зачаровуйтесь колегами. Швидше за все, саме вони завдадуть дрібних неприємностей.

 

РИБИ (20.02-20.03). Вас переповнять творчі ідеї й задуми. Знадобляться однодумці, які допомогли б їх втілити в життя. Прислухайтеся до інтуїції, це дозволить уникнути помилок і наблизить вас до виконання заповітного бажання.