Три відтінки помади, що зроблять вас візуально молодшою.

Такі три відтінки помади повинні бути в косметичці у кожної жінки! Саме ці ніжні тони роблять представниць прекрасної статі візуально молодшими, причому підходять практично кожній дамі.

Відповідна помада може освіжити тон обличчя, надати якусь «родзинку» образу, зробити жінку більш доглянутою і привабливою і внести яскравий акцент в образ.

Відразу скажемо, що на сто відсотків універсальних кольорів не існує, але все-таки є такі відтінки, які підходять майже всім, виграшно виглядаючи на жінках з різними відтінками шкіри, волосся і кольору очей. Саме їх використовують професійні візажисти.

Отже, якиоюпомадою потрібно фарбувати губи, щоб виглядати молодше?

Ніжний персиковий

Ніжний персиково-рожевий відтінок помади або блиску для губ дозволяють зробити погляд більш виразним і освіжити обличчя. Цікаво, що саме персикові кольори майже ніколи не виділяють будь-які недоліки шкіри. Можна вибрати засіб такого тону як іменитих брендів, так і знайти відповідну помаду в бюджетному сегменті. До речі, експерименти з матовими і глянцевими відтінками персикового вітаються.

Спокійний рожевий

Якщо жінка має необхідність зробити тон шкіри рівнішим, а пігментацію не такою помітною, то допоможуть спокійні, приглушені рожеві відтінки. Можливе використання глянцевого засобу, але без яскраво-вираженого блиску.

Ніжний коричневий

Не сильно яскравий, теплий, відповідний до відтінку шкіри жінки відтінок коричневого особливо підходить темноволосим пані з карими очима, але і білявки теж можуть поекспериментувати з цим кольором. Але не вибирайте надто темні відтінки коричневого, оскільки освіжити шкіру обличчя не вдасться, а ось домогтися зворотного ефекту — запросто!