Реальні життєві історії: Не може ж коханка чоловіка теж бути Дівою!

По гороскопу я Діва. Ті, хто знає представників цього знака Зодіаку, повинні були помітити нашу схильність до порядку, чистоти та гармонії у приміщенні.

Саме тому 31 грудня у першій половині дня я обов’язково роблю генеральне прибирання. Викинути все зайве, випрати брудне та навести лад на полицях перед Новим роком – завдання № 1 для мене.

Чоловік, знаючи мою звичку, завбачливо їде кудись: купувати продукти, вручати подарунки близьким. За зустріч Нового року я не хвилювалася: все меню вже було продумане. Очікувалося, що після бою курантів до нас прийдуть наші друзі із сусіднього будинку. Я з насолодою займалася улюбленою справою, перетрушуючи всі полиці, речі та кишені.

Раптом у кишені піджака чоловіка знаходжу чек. Напевно, я не звернула б на це уваги, якби не три моменти: чек був у піджаку, а чоловік ніколи не ходить по магазинам у костюмі. Тай сума була досить  великою, а в сім’ї не прийнято робити подібні покупки без погодження; уважно вивчивши чек, зрозуміла, що він із ювелірної крамниці. Звичайно, можна було припустити, що це був куплений подарунок для мене, але мій Сергій  ніколи нічого не дарував мені ювелірних прикрас!

Настрій упав. Прибирання було припинено. Я просто не знала, що робити. Дізнатися, що твій чоловік тобі зраджує за кілька годин до Нового року, дуже неприємно. Вирішила, що дочекаюся його повернення, і вчиню скандал. Відірвусь як слід на ньому, а потім просто виставлю з речами.

Коли Сергій  повернувся і кинув погляд  на мене, зрозумів, що щось не так.

–  Що трапилося? Ти розбила щось із улюблених дрібниць?

– Ні, мені розбили серце, – відповіла я. – Поки я тут навожу лад у домі, ти, мабуть, уже чудово провів час. Вручив свою каблучку  своїй кралі?

–  Люба, ти про що? – чоловік у шоці дивився на мене і не тільки… позаду  він побачив приготовану валізу з речами.

–  Я все знаю! Я бачила чек!- я кинула його йому в обличчя.

Чоловік засміявся. Це розлютило мене ще більше, я замахнулася на нього, але він встиг перехопити мою руку ще до удару.

– Кохана! Я довго думав, як порадувати тебе в наш ювілейний спільний Новий рік. Сьогодні ми разом  зустрічатимемо його 25 раз.

Ось отримав річну премію, а колега підказав, що коштовності. порадують будь-яку жінку. То й вирішив купити тобі ювелірну прикрасу. Це ланцюжок із кулоном.

Я так і сіла після цих слів. Ну думаю, знайшов вихід, мабуть просто не встиг вручити своїй кралі.

А чоловік почав швидко копатися у своїй валізі, звідки з’явилася симпатична коробочка. У ній була прикраса, яка швидко виявилася на моїй шиї. Кулон! Та ще із знаком Діви. Сумнівів не залишилося: він був куплений для мене. Не могла ж краля бути теж дівою! Вперше Новий рік я зустрічала так, що всі речі були нашвидкуруч заховані по шафах. Генеральне прибирання не вдалося.

Зате подружнє життя отримало новий виток приємного розвитку!