Купуючи це, ви викидаєте гроші на вітер!

У цій статті ми перерахуємо ряд продуктів, які   коштують невиправдано дорого. Купуючи їх ви викидаєте гроші на вітер

Вода в пляшках. Можна сміливо стверджувати, що це один з найбільш переоцінених продуктових товарів. Буде вигідніше придбати хороший фільтр для води і очищати воду вдома самостійно. Ось побачите, дуже скоро він окупить себе.

Кава в кав’ярнях. У кав’ярнях чашка капучино або лате коштує, як стограмова пачка хорошої кави. В  подібних закладах ви платите не тільки за каву, але і за те, що вас обслуговують. Тому набагато вигідніше зварити напій вдома і взяти його з собою в термосі.

Чай в пакетиках. Якщо ви хочете насолодитися дійсно смачним чаєм, то краще витратити трохи часу і заварити хороший заварний чай. Чи відомо вам про те, що в пакетиках, в основному, знаходяться виробничі відходи від чаю? Буде й трохи «хімії», яка зробить аромат сильнішим.

Заготовки. У магазинах можна часто зустріти очищені овочі, які тільки залишається нарізати і приготувати. Це дуже зручно, але варто враховувати те, що ви переплачуєте за чиюсь чужу роботу.

burinnia

Ковбаса. Кілограм ковбаси коштує так само, як і кілограм м’яса. Але самого м’яса в магазинних ковбасних виробах дуже мало. Краще купити шматок хорошої свіжої вирізки або бюджетну курятину.