Час посадити півонії для окраси двору

Осіньнайоптимальніший період для посадки півоній у відкритий ґрунт. Чому не весною?  По-перше, весначас активізації росту рослини, що призводить до виснаження кореневої системи. По-друге, при садінні в березні-квітні цвітіння цього року навряд чи дочекаєтеся.

Перед осіннім висаджуван­ням бажано  приблизно за місяць підготува­ти посадкові ями, що дозволить землі добре осісти. Стандартні розміри посадкової ями становлять 60x60x60 см. Міні­мальна відстань між ямами 1 м.  . У яму засипа­ють два відра торфу з додаванням компосту і перепрілого гною, дві склянки кісткового борошна або супер­фосфату.

Посадкову яму запов­нюють поживним складом наполовину, зверху заси­пають шар середньозер­нистого піску, опускають саджанець і акуратно розправляють корін­ня. Бруньки заміщен­ня повинні бути заглиб­лені приблизно на 50 мм. Після присипання корене­вої системи землею щедро поливають і мульчують торф’яною крихтою.

У перші два роки після садіння бутони потрібно обривати, що дозволить рослині зміцніти. Рясне цвітіння припадає на третій-четвертий рік.