Буряковий квас: поліпшен¬ня роботи всіх систем організму гарантовані!

Буряковий напій здатен перемогти гіпертонію, поліпши­ти обмін речовин в організмі і навіть упоратися з каменя­ми в нирках і печінці.

Корисні влас­тивості буряка не викликають сумнівів. Цей овоч очищає кров, полегшуючи робо­ту печінки, нормалізує роботу кишківника  і навіть підвищує гемоглобін.

Пропонуємо вам приго­тувати буряковий квас без використання дріж­джів. Вживаючи його досить часто, ви очис­тите організм від усього непотрібного і допомо­жете внутрішнім органам працювати без збоїв.

Складові: 1 буряк, 2 л води, 4 ст. л. цукру, 1 черства скоринка житнього хліба.

Очистіть буряк, наріжте  маленькими  шматочками  і складіть у скляну банку. Потім залийте водою, додайте цукор і скорин­ку хліба. Прикрийте банку марлею і залиште напій на 3-4 дні. Зброджений квас процідіть, перелийте в пляшку з пробкою, яка щільно закривається  і зберігайте в холодильнику.

Буряковий квас містить цінні мінеральні речо­вини — рубідій і цезій, що допомагають організ­му боротися з гіпер­тонією. У складі напою є вітаміни С, РР і групи В.Рекомендовано вжива­ти квас 2-3 рази на день після їжі. Неймовірний приплив сил і поліпшен­ня роботи всіх систем організму гарантовані!