АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 29 листопада — 5 грудня

ОВЕН (21.03-20.04). Чим спокійніші ви будете, тим більшого успіху зможете досягти. Намагайтесь максимально використати ваші ділові контакти та допомогу друзів. Відбудеться важлива розмова, від результатів якої залежить майбутнє.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Скромність буде не лише прикрашати вас, а й дозволить уникнути непорозумінь і конфліктів. А от за свої права доведеться поборотися. Менше емоцій, більше аргументації, тоді до вас прислухаються.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Часом вам буде здаватися, що все йде не так, як хотілося б. Не переймайтесь, можливо, так ви навіть швидше досягнете бажаної мети. Ви багато працювали й заслуговуєте на повноцінний відпочинок.

РАК (22.06-23.07). Ви могли запланувати занадто багато, імовірно, вам доведеться відмовитися від частини наміченого, просто щоб не втомитися. Бажано не втрачати голову й вчасно зупинитися. Якщо не впевнені, краще не братися за нову справу.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви можете отримати привабливу ділову пропозицію. Однак не поспішайте її приймати, спочатку з’ясуйте усі обставини. Імовірне знайомство з корисними людьми. Вам забезпечений успіх, на який ви не очікували.

ДІВА (24.08-23.09). Не варто нервувати через дрібниці. Обставини будуть сприяти вашій появі в потрібний час у потрібному місці. Можливі несподівані зміни в планах. Ставтесь з увагою до своїх обов’язків, і отримаєте шанс просунути бізнес.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вас можуть охопити сумні думки, не піддавайтеся депресії. Насправді, все йде добре. Сконцентруйтеся на ідеях і планах і ви зможете багато досягти за короткий час. Зважуйте свої слова, щоб не скривдити близьку людину.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Зросте інтелектуальне навантаження, від вас вимагатимуть більше відповідальності. Очікуйте кардинальних змін в особистому житті. І це вас порадує. Вихідні принесуть натхнення й незвичайні нові ідеї.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На ваші плечі ляже місія миротворця: на роботі, серед близьких людей і друзів. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції, можливо, саме вона підкаже вам, як діяти далі. Не кваптесь з нововведеннями: вони не на часі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Період сповнений спокус. Не виключено, що вас спробують обдурити, будьте пильні й обминайте пастки. Не уникайте важкої розмови з колегами і друзями, але й не беріть на себе додаткових зобов’язань.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Період сприятливий початку нових проектів і нових справ, але це не означає, що вам вистачить на них сил й часу. Як керівник процесу — ви будете успішні, але остерігайтеся бути виконавцем.

РИБИ (20.02-20.03). Будь-який прояв вашої оригінальності буде сприйматися неоднозначно. Тож уникайте екстравагантних вчинків. Безнадійні, з точки зору оточення, проекти вам удасться втілити в життя завдяки вашій професійності.