АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 10 — 16 січня

ОВЕН (21.03-20.04). Доведеться багато часу приділити вирішенню особистих проблем. Прислухайтеся до порад друзів, це стимулюватиме ваш успіх. Роботи буде значно більше, ніж ви сподівались. Прийміть допомогу колег.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ваші плани можуть раптово зірватися, реальність внесе свої корективи. Не бійтеся нових компаній. Постарайтеся не давати обіцянок, виконати їх вам буде досить складно. Особливу увагу приділить дітям.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Багато ваших проблем дивовижним чином вирішаться. Різноманітні приємні події, зустрічі з друзями будуть змінюватися як узори калейдоскопа. І вам це сподобається. На вас чекають веселі свята.

 

РАК (22.06-23.07). Робота принесе зненацька приголомшливі результати. Удасться вирішити декілька досить заплутаних проблем. Важлива інформація відкриє перед вами нові можливості. Намагайтеся стримувати свою дратівливість.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Успіх неодмінно прийде до вас, але вам доведеться докласти зусиль та виявити свої інтелектуальні здібності. Але не намагайтеся виконати усю роботу самотужки. Перед вами постане складний вибір. Слухайте серце.

 

ДІВА (24.08-23.09). Головне завдання і мета — знайти взаєморозуміння з близькими людьми. Перебуваючи в стані конфлікту, ви навряд чи будете добре себе почувати. Тиждень буде багатий подіями і посприяє здійсненню сміливих планів.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Події просто промайнуть перед очами, не відбившись на вашій власній долі. Не слід починати нові справи, краще завершити старі. Складаючи плани, «включіть» на максимум чарівність, щоб ваші інтереси врахували.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Небажано грати в кішки-мишки з оточенням, будуть актуальні тільки чесні взаємодії. Не бійтеся змінити своє життя. Зараз час завершити справи і підбити певні підсумки. Відправляйтеся в подорож, вона принесе емоції.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). У вас може з‘явитись купа ідей і проектів, однак більшість з них будуть нежиттєздатними й нереальними. Може з’явитися бажання почати все спочатку та кардинально «почистити» будинок від багаторічного хламу.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Імовірна ситуація, коли омріяні, близькі до здійснення плани доведеться міняти в останній момент. Бажано підготувати запасний варіант. Не намагайтеся вирішити свої й чужі проблеми, інакше втратите сили і здоров’я.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Найкраще поступовим освоювати щось нове. Буде багато спілкування з цікавими людьми. Вас можуть спантеличити незаплановані поїздки, з яким ви успішно впораєтеся, чим заслужите схвалення оточення.

 

РИБИ (20.02-20.03). Життя буде бити ключем. Ваше завдання — упіймати хвилю, якщо ви зможете управляти ситуацією, то зможете згорнути гори. Нечіткі й неоформлені прагнення перетворяться на зрозумілі і досяжні цілі. Уникайте конфліктів.