АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

на 10 — 16 травня

 

ОВЕН (21.03-20.04). Імовірний успіх у справах, сприятливі можливості й відмінне самопочуття. Вас можуть порадувати цікаві новини, будете спілкуватися з друзями більше, ніж зазвичай. Варто продемонструвати впевненість у своїх силах.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Попри принадність ідей і пропозицій брати їх на озброєння, поки, не слід. Прийшов час виконувати обіцянки. Якщо хтось із друзів віддалився від вас, сприймайте це філософськи, просто життєві дороги розійшлися.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Гарний час для втілення в життя навіть дуже оригінальних і фантастичних ідей. Вас зрозуміють і вам допоможуть. Здається, ваші найзаповітніші мрії виконуються самі собою. Кохана людина оточить вас турботою.

 

РАК (22.06-23.07). Краще не звалювати на себе зайве навантаження. Не форсуйте події й не намагайтеся робити десять справ одночасно. Можуть виникнути обставини, що будуть обмежувати вас і змусять контролювати свої дії.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Доведеться сумлінно попрацювати, виконуючи поставлені перед собою завдання. З’являться гарні перспективи, які змінять ваші плани й дозволять добитися прихильності керівництва. Друзі порадують гарними новинами.

 

ДІВА (24.08-23.09). У вас з’явиться шанс для успішної самореалізації. Щоб досягнути поставленої мети, об’єднайте зусилля з партнерами. Повне взаєморозуміння буде панувати у стосунках з близькими людьми. Вихідні проведіть з родиною.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Створіть собі міцний і надійний фундамент для позитивних змін у житті. Занурення в роботу повинне бути комфортним і не загрожувати потрясіннями. Коли щось не вдається, не хвилюйтеся, скоро ви відпочинете.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Пам’ятайте, що для плідної роботи потрібний надійний тил. У справах на вас чекає успіх. Удача надихає й відкриває нові можливості. Прислухайтеся до порад близьких людей, вони виявляться досить корисними.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Будьте готові виявити аналітичні здібності. Доведеться працювати, не покладаючи рук, зате ви швидко побачите результат. Не варто ділитися ідеями та задумами, якщо не хочете, щоб їх реалізували їх без вашої участі.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не піддавайтеся емоціям, їх сила може затьмарити розум і нашкодити справам. Спокій і розважливість — ось складові вашої удачі. Будьте тактовніше, не варто командувати близькими, чи з’ясовувати стосунки.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Період буде відрізнятися професійною активністю. Не виключене, що круто зміниться ваше життя. Почалася сприятлива смуга, ви зможете насолодитися плодами своєї діяльності. Однак важливо не метушитися.

 

РИБИ (20.02-20.03). Вам буде важко займатися тим, що ви запланували. Не виключено, що доведеться багато часу витратити на вирішення чужих проблем. Особливого ентузіазму це не викличе, зате дасть досвід терпіння й самопожертви.