Випускники отримають премії .

8 випускників черкаських закладів освіти склали національне  мультипредметне тестування на 200 балів із трьох предметів. Очільник Черкаської міської громади Анатолій Бондаренко зустрівся із талановитою молоддю і  відзначив їх заохочувальними преміями.

Кожному вручили сертифікати на отримання премії в розмірі 7 тисяч гривень.