8 випускників черкаських закладів освіти склали національне мультипредметне тестування на 200 балів із трьох предметів. Очільник Черкаської міської громади Анатолій Бондаренко зустрівся із талановитою молоддю і відзначив їх заохочувальними преміями.
Кожному вручили сертифікати на отримання премії в розмірі 7 тисяч гривень.
