Що потрібно вашому мозку? Нейрохірург, який виконав майже 23 000 операцій на мозку, точно знає це.

Мозок страждає, коли ви погано поснідали (або зовсім не встигли), коли ви їдете в машині та одночасно розмовляєте через телефон, коли ви курите, п’єте і постійно перебуваєте стресових ситуаціях.

«Вашому мозку потрібна чиста, здорова, нежирна їжа. Але не відмовляйтеся від солодкого – дозволяйте собі хоча б мед. Мозку подобається шоколад, йому потрібна вода, але найбільше він любить усмішку », – каже Влад Сіуреа, який більше ніж 50 років працює нейрохірургом.

Він виконав майже 23 000 операцій на мозку і, як ніхто, знає, що мозок починає хворіти саме через нас самих.

«Якщо ви застрягли в планшеті / телефоні – і так щодня, не чекайте, що мозок вам подякує. Зараз люди спілкуються тільки через Фейсбук та інші соцмережі. Це неправильно. Ми створені для того, щоб жити в групі, а не в ізоляції », – продовжив чоловік.

Мозок ненавидить куріння. Сигарети роблять такий же негативний вплив на мозок, як і на серце.

Перші кроки для здорового мозку дуже прості й доступні кожному. Для цього вам треба рано вставати, потім – робите хоча б елементарну зарядку, п’єте дві склянки води кімнатної температури: «Вранці нам потрібно прокидатися якомога раніше, відкривати вікна і вдихати свіже повітря. І не забувайте про дві склянки води.

Перша запустить роботу всього шлунково-кишкового тракту. Друга склянка корисна, тому що приводить в рух весь «локомотив». Простіше кажучи, допомагає нам прокинутися», – каже нейрохірург.