Названо продукти, які «чистять» артерії.

Закупорка артерій рідко дає симптоми на ранній стадії, тому, як правило, хворий виявляє проблему надто пізно. Введіть у щоденне меню кілька продуктів для очищення артерій, щоб мінімізувати ризик ускладнень.

Запобігти розвитку атеросклерозу та ускладнень, пов’язаних з ним, допомагають корисні продукти, які «чистять» артерії.

Грейпфрут. Містить цінні пектини, вітамін С та волокна, що виводять шкідливі токсини, знижує ризик розвитку серцевих захворювань.

Зелений чай. Унікальне поєднання натуральних флавоноїдів захищає клітини від передчасного старіння, підвищує еластичність, нормалізує обмін холестерину. Пийте корисний напій 2 рази на  день, додаючи часточку лимона чи трохи тертого кореня імбиру.

Червоні яблука. Містять велику кількість проантоціанідинів – натуральних антиоксидантів, що знижують рівень холестерину. Вживайте по 1 фрукту після сніданку та обіду, щоб зменшити всмоктування шкідливих речовин у кров.

Оливкова олія першого віджиму.  Вона лідирує за вмістом цінних амінокислот Омега-3 та Омега-6. Речовини захищають судини від ураження бляшками, нормалізують вуглеводний обмін.

Шпинат. Насичує організм корисними вітамінами та мікроелементами, запобігають окисленню холестерину. Це вдвічі-втричі знижує ризик налипання на стінки артерій серця.

Помідори. Томати містять натуральний антиоксидант лікопін, що підтримує оптимальний рівень кислотності. Він нормалізує склад крові, відновлює капіляри та правильний кровотік.

Часник. Продукт допомагає тканинам виробляти оксид азоту, знижує підвищений тонус судин. Його фітонциди захищають артерії від накопичення кальцію, прибирають запалення.

А ще… Для усунення закупорки артерій знижуйте кількість тваринного білка у щоденному раціоні і пийте більше чистої води.