«Я ПРОСТО ЖІНКА З ДВОМА ДІТЬМИ У ЧУЖОМУ ДОМІ» ПОЛЯКОВА РОЗКАЗАЛА ПРО ЖИТТЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Співачка Оля Полякова розповіла про те, як змінилося під час війни її життя та життя її доньок, Маші та Аліси. У Франції їх прихистила подруга артистки, блогерка Ніка Белоцерковська.

«Немає хатньої робітниці, немає няні й донькам доводиться допомагати мені по господарству. Тому їм довелось багато чому навчитись. Якщо чесно, я тим дуже тішуся. Коли вони миють посуд або пилососять, думаю: «О, гарні дівчата у мене ростуть! Всьому навчаться та з будь-якої ситуації викрутяться!» Тому що життя непередбачуване!», — зізналася Полякова.

«Я ніколи не думала, що мені знадобляться ті навички у побуті… зараз навіть думаю, що робити далі, можливо, викладатиму вокал або даватиму уроки гри на фортепіано», — поділилася вона.

«Я по суті ніколи не була класичною мамою, не звикла ховати свої емоції, адже моя професія з ними пов’язана — чим більше я їх відкривала, чим сильніше це торкало людей», — пояснила виконавиця.

«От ви мене питаєте: «Як заспокоїти дітей?» А що я можу порадити? Я просто жінка з двома дітьми у чужому домі. Єдине, що скажу – приділяйте їм увагу, любіть, обнімайте, гуляйте з ними.

Також Полякова записала гнівне звернення до російського співака Філіпа Кіркорова, який від початку війни відмовчувався, а потім публічно підтримав колаборанта Вітора Медведчука та його дружину Оксану Марченко.

Полякова наголосила, що свої багатства, які обчислюються мільярдами, Медведчук награбував у українців, а також украв у свого кума Путіна ті гроші, які йому виділялися на формування «п’ятої колони в Україні».  Проїхалася Оля і по Оксані Марченко, яку назвала «лицемірною паломницею в хустці». 

«Тобі її шкода? А український народ, який носив тебе на руках, набивав тобі зали, співав твої пісні, обожнював тебе? Тобі їх не шкода? Твоїх шанувальниць, молодих і літніх, кого фізично тисячами вбиває твоя країна? Убиває та ґвалтує жінок та дітей, стирає з лиця землі російськомовні міста, де лунали, блін, твої пісні?!», — обурилася зірка.